Genetika-vypracované otázky

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
macicka0071
Deltoideus
Příspěvky: 7
Registrován: úte srp 13, 2013 3:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Genetika-vypracované otázky

Příspěvek od macicka0071 » pon srp 19, 2013 4:21 pm

Ahojte,
dá sa na skúšku z genetiky naucit z wikiskript doplnenych o nejake kolujuce otazky?mam to o dva tyzdne a príde mi,že tie ucebnice sú neprecitatelne :/ strasne dlho to trva...ale ak mate lepšie skusenosti s knihami,tak to snad nejako dobojujem :) diky moc

Lilandra
Příspěvky: 4
Registrován: úte srp 06, 2013 9:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Genetika-vypracované otázky

Příspěvek od Lilandra » úte srp 20, 2013 8:16 am

Ahoj, já jsem se učila z knih a myslím, že to nebylo tak strašný (dobrý jsou hlavně nový skripta), hlavní je to pochopit. A myslím, že jsem se to učila tak nějak ty dva týdny. Ale co se týče wikiskript, tak otázky z genetiky tam jsou vypracovaný perfektně, takže bych se nebála do nich podívat. Ohledně vypracovaných otázek - učila jsem se z nich jen ty otázky ke konci, takový ty screeningy atd.

evickaag
Deltoideus
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 14, 2013 10:45 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Genetika-vypracované otázky

Příspěvek od evickaag » sob zář 14, 2013 11:49 am

Osobně bych na vypracované otázky až tolik nesázela...Hodí se jako opakování...Ale pro pochopení podstaty jsou rozhodně lepší skripta...Navíc, otázek jsou dvě verze, ani jedna neobsahuje vše...Dejme tomu, že kombinace zaručí postižení celého učiva...Ale je oser to dávat dohromady, když jedna z verzí je k tomu absolutně nenaformátovaná... ;) Na vytvoření představy, co ke které ot. řadit, se nicméně hodí...

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti