Anatomie - informace, zkouška, dotazy.

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
SEN
Quadriceps
Příspěvky: 111
Registrován: stř čer 08, 2011 6:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Anatomie - informace, zkouška, dotazy.

Příspěvek od SEN » ned dub 07, 2013 3:32 pm

My jsme to neměli dohromady s Embryolou - takže i toto musiš zohlednit při přípravě, ale jinak já si hodně kreslil a to jsem pak i zůročil u zk. Ke každé otázce jsem nakreslil obrázek/schéma a k tomu jsem povídal a odpovídal na dotazy. Prostě mít připravenou takovou kostru, kterou začneš, abys působil dobře a co se týká cév a podrobnosti v učení - já se to učil v rámcí schémat z 3.LF. Hlavně ten centrál byl hodně na naučení se - teda pro mě. To ostatní jsem měl, díky bohu, na základě poctivé připravy přes rok, tak nějak v hlavě, takže to jsem si tak pročetl.

Všechno do detailů umět nebudeš, důležité je, abys nějakou otázku příliš nepodcenil - aby tě to nestálo termín...

sisinka
Deltoideus
Příspěvky: 17
Registrován: úte črc 03, 2012 2:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Anatomie - informace, zkouška, dotazy.

Příspěvek od sisinka » ned pro 22, 2013 7:27 pm

Ahojte, nepamata sa niekto kedy sa minuly rok pisal zapoctovy test z anatky pre tych, ktori mali ISP, aby nemuseli v letnom semestri chodit na cvicenia a mohli ist pripadne skor na skusku?

buliznik
Deltoideus
Příspěvky: 10
Registrován: sob pro 31, 2011 10:12 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Anatomie - informace, zkouška, dotazy.

Příspěvek od buliznik » sob úno 22, 2014 8:12 pm

sisinka píše:Ahojte, nepamata sa niekto kedy sa minuly rok pisal zapoctovy test z anatky pre tych, ktori mali ISP, aby nemuseli v letnom semestri chodit na cvicenia a mohli ist pripadne skor na skusku?
http://anat.lf1.cuni.cz/vyuka/obecne/predtermin.pdf
byl 18.2.
...

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů