Žádost o uznání předmětu

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ela08L
Deltoideus
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 09, 2011 6:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Žádost o uznání předmětu

Příspěvek od ela08L » pon zář 09, 2013 8:48 pm

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, jestli nemá někdo zkušenost s žádostí o uznání předmětu? Já totiž přesně nevim, kterou žádost mám doplnit...
Předem moc děkuju za rady!

sisinka
Deltoideus
Příspěvky: 17
Registrován: úte črc 03, 2012 2:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Žádost o uznání předmětu

Příspěvek od sisinka » čtv zář 12, 2013 5:50 pm

Ahoj, zajdi si na studijne tam ti vsetko vysvetlia. Je to ta vseobecna ziadost, kde napises, ze ziadas o uznanie toho a toho predmetu, to si nechas potvrdit garantom predmetu a potom to vsetko odovzdas na studijnom. Pre kazdy predmet budes mat samostatnu ziadost. Ak mas odstudovanych viac rokov tak sa to moze podavat aj pre cely rocnik spolu, ale nie som si ista, ci to neplati len pre predmety, ktore mas hovote na 1lf. V kazdom pripade ti na studijnom presne povedia ako postupovat. Tak vela stastia :-)

janina
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 08, 2011 8:00 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Žádost o uznání předmětu

Příspěvek od janina » úte zář 17, 2013 6:13 pm

sisinka píše:Ahoj, zajdi si na studijne tam ti vsetko vysvetlia. Je to ta vseobecna ziadost, kde napises, ze ziadas o uznanie toho a toho predmetu, to si nechas potvrdit garantom predmetu a potom to vsetko odovzdas na studijnom. Pre kazdy predmet budes mat samostatnu ziadost. Ak mas odstudovanych viac rokov tak sa to moze podavat aj pre cely rocnik spolu, ale nie som si ista, ci to neplati len pre predmety, ktore mas hovote na 1lf. V kazdom pripade ti na studijnom presne povedia ako postupovat. Tak vela stastia :-)
Ahoj, uznávají to doufám i s kredity? A nevadí, že z toho předmětu mám 3?

sisinka
Deltoideus
Příspěvky: 17
Registrován: úte črc 03, 2012 2:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Žádost o uznání předmětu

Příspěvek od sisinka » úte zář 17, 2013 9:01 pm

Ahoj, samozrejme, ze aj s kreditmi . :-) Inak by to asi ani neslo. Mne uznali v pohode aj 3 ak sedeli sylaby. Ale na niektorych ustavoch nemozes mat ten predmet starsi ako 5 rokov, potom s tym moze byt problem.

maria
Biceps
Příspěvky: 64
Registrován: pát kvě 27, 2011 1:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Žádost o uznání předmětu

Příspěvek od maria » sob zář 28, 2013 9:42 am

Mám dotaz ohledně podávání žádosti o uznání více předmětů - potřebuji na každý předmět samostatný papír nebo můžu všechny vypsat do jedné žádosti??Abych pak nemusela ty ústavy obíhat znova..
Děkuji:-)

ela08L
Deltoideus
Příspěvky: 8
Registrován: pon kvě 09, 2011 6:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Žádost o uznání předmětu

Příspěvek od ela08L » sob zář 28, 2013 6:11 pm

sisinka píše:Ahoj, zajdi si na studijne tam ti vsetko vysvetlia. Je to ta vseobecna ziadost, kde napises, ze ziadas o uznanie toho a toho predmetu, to si nechas potvrdit garantom predmetu a potom to vsetko odovzdas na studijnom. Pre kazdy predmet budes mat samostatnu ziadost. Ak mas odstudovanych viac rokov tak sa to moze podavat aj pre cely rocnik spolu, ale nie som si ista, ci to neplati len pre predmety, ktore mas hovote na 1lf. V kazdom pripade ti na studijnom presne povedia ako postupovat. Tak vela stastia :-)
Ahoj, moc děkuju za radu. Už jsem tam byla a tentokrát byla milá a všechno mi řekla :)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů