Zápis do 1. ročníků

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Christie
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: pát čer 14, 2013 9:42 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zápis do 1. ročníků

Příspěvek od Christie » úte črc 02, 2013 1:04 pm

Ahoj, měla bych možná hloupý dotaz. Raději se však zeptám. Byla jsem na zápisu do 1. ročníku 20.6., ale přišel mi email, abych se dostavila na na náhradní termín zápisu. Je možné, že se posílá automaticky všem přijatým nebo je jen u mě nějaký problém? Ze studijního mi neodepsali. Pak jsem se ještě chtěla zeptat ohledně přihlášení do SISu. Pochopila jsem to správně, že login je číslo na razítku pod fotkou v indexu? Dá se to číslo zjistit i jinak? Protože to razítko je rozmazané a nedá se přesně vyčíst, co je to vlastně za číslo. Děkuju za odpovědi :)

Baky
Deltoideus
Příspěvky: 19
Registrován: sob lis 19, 2011 6:56 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis do 1. ročníků

Příspěvek od Baky » úte črc 02, 2013 6:39 pm

Netuším, co vám dávali za razítko do indexu, ale (i podle údajů na fakultním webu) k přihlášení do SISu je třeba být zapsaný ke sttudiu a vlastnit studentský průkaz UK/ISIC. Pod fotkou na ISICu je číslo, které je třeba použít při nastavování hesla do SISu. Pro přihlašování do SISu se potom jako login používá příjmení+1. písmeno křestního jména (bez diakritiky, psáno dohromady), ale to vám taky určitě vysvětlí při vyřizování studentského průkazu - nám aspoň dávali papír, kde bylo tohle vše napsáno.
Navíc SIS nebude potřeba do doby, kdy bude aktuální přihlašovat se na zkoušky (tzn. až prosinec/leden), takže klid ;)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů