Hledáme internisty!

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
turkova
Příspěvky: 2
Registrován: pát bře 02, 2012 1:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Hledáme internisty!

Příspěvek od turkova » úte čer 12, 2012 12:10 pm

Ahoj všem, hledáme internistu do soukromé společnosti v Praze. Zájemce prosím, aby poslali své CV na e-mail skrivanova@consent.cz

VÁŠ PROFIL
• Předepsaná lékařská kvalifikace
• Aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni
• Pokročilá uživatelská znalost PC (MS Office)
• Flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost
• Klientský přístup k pacientům

NAŠE NABÍDKA
• Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní nadnárodní společnosti
• Volitelný rozsah pracovní doby - po vzájemné domluvě
• Možnost dalšího vzdělávání
• Odpovídající platové ohodnocení
• Mobilní telefon
• 5 týdnů dovolené
• Další firemní benefity

Martinski
Deltoideus
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 03, 2012 6:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Hledáme internisty!

Příspěvek od Martinski » čtv čer 21, 2012 1:12 pm

Paní Turková, rád bych vám poradil, abyste v požadavcích na kandidáty vynechala formulaci "předepsaná lékařská kvalifikace". To je totiž to samé, jako kdybyste tam nenapsala nic. Je třeba specifikovat, zda je místo vhodné pro absolventy (což je zde asi jediná významně zastoupená skupina) nebo požadujete alespoň splněný kmen nebo dokonce atestovaného lékaře.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledáme internisty!

Příspěvek od Formol » čtv čer 21, 2012 4:32 pm

No, vzhledem ke specifikaci (soukromá společnost v Praze) je vysoce pravděpodobní, že jde o lékaře do ambulantního provozu, takže bych předpokládal, že je požadavkem atestace.

Na stranu druhou mám zkušenost s jinou soukromou společností v Praze. Ti si zjistili, že jsou poměrně výhodné mamografie a když zjistili, že atestovaného radiologa za 20 tis neseženou, byl jsem lanařen i já (kontakt na mě měli přes společné známé stylem "von dělá něco s obrázky z ultrazvuku"). Zástupkyně oné firmy byla velmi překvapena, když jsem jí řekl, že by bylo třeba mít atestaci (co to je?), a dále tím,že atestace vůbec není úřední formalita. Další osud jejich podnikatelského záměru raději nechci znát...
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů