Lf

Moderátoři: Medicinman, Formol

Eliska444
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 18, 2013 3:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Lf

Příspěvek od Eliska444 » pát srp 23, 2013 3:20 pm

Lf
Naposledy upravil(a) Eliska444 dne stř pro 04, 2013 9:35 pm, celkem upraveno 2 x.

Katharsis
Deltoideus
Příspěvky: 22
Registrován: pon čer 03, 2013 8:08 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od Katharsis » ned srp 25, 2013 11:18 am

1000 Kč? dyť si to stačí naskenovat a zakrýt správné odpovědi, když už to chci dělat líně u PC.

Eliska444
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 18, 2013 3:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od Eliska444 » pon srp 26, 2013 1:06 pm

No, vzhledem k tomu, že jsem každou otázku měla pod rukou tak 10krát, než jsem to určitě udělala, tak to samé není. Otázky nejdou popořadě jako v knížkách, odpovědi jdou také přeházet. Je to e-test. je to úplně něco jiného.

pohadkova.katka
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 13, 2013 4:09 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od pohadkova.katka » pon srp 26, 2013 3:38 pm

Akorát jestli vydají nové brožury, tak si je lidi stejně budou muset koupit, jestli budou chtít mít jistotu, že se naučí 'všechno'. Ale jinak je to dobrý nápad (y) ;)

Eliska444
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: úte čer 18, 2013 3:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od Eliska444 » úte srp 27, 2013 1:59 pm

Minulý a předminulý rok byly otázky úplně totožné:) Myslím, že se ani tento rok měnit nebudou:)

xyz
Příspěvky: 1
Registrován: ned říj 06, 2013 11:00 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od xyz » úte lis 12, 2013 8:33 pm

Ahoj. Hele, nechci být naivní, ale nemyslím si že je to fér. Zase pomůžeš více méně prachatým, nekreativním namyšlencům. Taky jsem si ty otázky vypracoval do programu, a taky si můžu navolit kolik a co chci a přeháže to odpovědi a mám tam veškeré obrázky.. no prostě totéž jen je to e-forma a práce s tím byla šílená a trvala dlouho, ale vypracoval jsem si to sám, díky čemuž jsem se to i pořádně naučil.. taky jsem opravil dost chyb, které tam jsou. Jen by mě zajímalo, proč si myslíš, že jeden z prvních, kterým to prodáš, to nepošle vesele dálším zdarma nebo taky za prachy.. pak se to roznese všude a bude to mít spousta lidí a na fakultu bude mnohem těžší se dostat, pro lidi co se učí normálně, protože je tam dost záludných otázek a slovíčkaření. Takhle to většina bude mít našprtané všechno do puntíku téměř bez chyby. Co myslíš že se stane pak? Fakulta (i když o tom pochybuji, ta to má asi na háku) bude myslím nepřímo nucena předělat všechny otázky, které dává k přijímačkám a upřímně doufám, že je nevydá jako modelové, ale ponechá ty staré.. a možná k tomu přidá i ty přiblblé OSP které jsou na 2. lf. Na jednu stranu by to možná bylo co k čemu, kdyby pak fakulta byla nucena změnit otázky, ale na druhé straně se tam dostane spousta hloupých lidí, než se otázky změní. A pokud na 1. lf jsi, pak víš, že je jich už tak na fakultě dost a že je dost takových co proplujou zkouškama a přitom nic neumí. Přece nechceš aby tě pak takoví "doktoři" léčili, ne? Vím, že sis s tím dala práci, jsi fakt šikovná.. a vydělat si při studiu na takové škole, je hodně velká pomoc, ale nezaprodávej se a neulehčuj to ostatním.

dejny
Biceps
Příspěvky: 59
Registrován: sob čer 11, 2011 8:35 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od dejny » úte lis 19, 2013 7:40 pm

No hlavně to je snad porušení autorských práv, jsou-li otázky totožné s těmi modelovými, ne? (je fakt že právu nerozumím, ale tohle je první, co mě napadne)

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od Formol » stř lis 20, 2013 6:09 pm

dejny: Ano, jde o porušení autorských práv. Pouze se po něčem takovém obvykle "nejde", takže nějaký postih pro autorku je krajně nepravděpodobný. Dokonce je málo pravděpodobné, že se sama cítí nějak provinile, nejspíš má pocit, že tím, že do úpravy vložila nějakou práci, si "to zaslouží".

xyz: Podle mě je vůbec chybou, že jsou zveřejněny kompletní (nebo prakticky kompletní) sady otázek. To samo o sobě již u přijímacích zkoušek preferuje lumeny, kteří se dokáží mechanicky nadrtit nesmysly (a bohužel skutečně existují). OSP/TSP v obecné rovině za špatné - naopak si myslím, že přijetí na LF by mělo být podmíněno minimálním výsledkem v nějakém takovém testu (s bonifikací za výjimečně dobrý výsledek). Právě z toho důvodu, aby se co nejméně vyskytovaly katastrofy v podobě nemyslících uzlíků citátů z učebnic.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

kchrz
Deltoideus
Příspěvky: 19
Registrován: sob dub 30, 2011 7:10 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od kchrz » pon pro 02, 2013 9:14 pm

jelikož byl administrátor kontaktován vedením 1LF UK o porušování autorských práv, byl inzerát neprodleně smazán.
Neoficiální stránky 1LF UK - http://lf1.cz/

Robert
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 02, 2013 7:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: E-testy na přijímačky (všeobecné lékařství, zubní lékařs

Příspěvek od Robert » úte pro 03, 2013 8:23 pm

No jestli někomu jdou všechny tři předměty tak OK, ale já mam třeba problémy s chemií a tam mně osobně asi nic jiného nezbyde. Biologie je krásná, fyzika je tu na středoškolské urovni, takže zvladatelná. Člověk si vystačí jen se vzorečky a logickým uvažováním, ale chemii asi opravdu nepřekousnu. Válčím už s ní tak nějak od základky. Takže asi budu lumen co se naučí chemii zpaměťi. :) Nikomu nejde všechno. Ale stejně si myslím, že otázek je tolik, že se zpaměti vše naučit nejde a pokud jo, je na to potřeba hrozně dlouhá doba. Neumím si představit naučit se nějakých 4 a půl tis. otázek, které pak stejně po přijímačkách vypustím z hlavy. Člověk by se je měl pokusti řešit spíše logikou a postupnou přípravou z knížek jako odmaturuj, než si vše biflovat. Pokud někomu nejde ani fyzika, ani biologie, ani chemie, tak na medicíně nemá co dělat a měl by popřemýšlet o jiné škole.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů