Zápis

Moderátoři: Medicinman, Formol

Lukaschenko
Biceps
Příspěvky: 31
Registrován: pon čer 06, 2011 2:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od Lukaschenko » úte čer 21, 2011 10:18 pm

Dakujem za informacie.. :)

Uživatelský avatar
Bára
Biceps
Příspěvky: 55
Registrován: pát kvě 20, 2011 3:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od Bára » stř čer 22, 2011 12:22 pm

Tak aktuální informace ze včerejšího zápisu :D

Velká posluchárna plná lidí (tak kolem 200) z toho +- 6 kluků :mrgreen: Všichni naivně uvěřili dopisu, ve kterém stálo, že si máme přinést originál maturitního vysvědčení + prostou kopii (tj. neověřená stačí) a po půlhodinovém proslovu paní ze studijního nám bylo řečeno ať se seřadíme, připravíme si ověřenou kopii... Asi si dokážete představit tu vlnu nepokojů co se rozlila po posluchárně. Všichni se nahrnuli na poštu v Botanický, pár nás odjelo na Ípák. Docela komický začátek studia :lol: Naštěstí dámy ze studijního byly velmi ochotné a čekaly na nás až potvrdíme, vrátíme se a vyplníme plno papírů.

Jinak k těm průkazům (možná už to tu bylo řečeno, ale už se v tom ztrácím - tak pro jistotu...:) - dostali jsme výkaz ("index") a pro průkaz studenta UK (tzn. příp. i s kartou ISIC) se máme zastavit na jednom z výdejních míst za týden od zápisu (např. ul. Ke Karlovu). Taky máme přinést vyplněnou přihlášku do Dobronic, jen jsem zatím nikde nenašla termíny... Ale tohle všechno a mnoho dalšího se dozvíte u zápisu sami.

Samotný zápis byla zdlouhavá administrativní šaškárna, ale aspoň jsme měli čas se rozkoukat. Závěrem bych dodala zjištění, že zkouška dospělosti není maturita ale příprava na vyplňování několika tun lejster a rozhazování osobních údajů do éteru. :twisted:

Lukaschenko
Biceps
Příspěvky: 31
Registrován: pon čer 06, 2011 2:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od Lukaschenko » stř čer 22, 2011 12:59 pm

Bara, diky za info.. :) A fakt iba 6 chlapcov?? Hohohooooooo, ta skola sa mi zacina pacit cim dalej, tym viac.. :mrgreen: :mrgreen:

a mam este otazku: "pro průkaz studenta UK (tzn. příp. i s kartou ISIC) se máme zastavit na jednom z výdejních míst za týden od zápisu" - znamena to, ze nemozem si ho ist vybavit hned ked som tam (po zapise by som zabehol na to vydajne miesto..) ? bo predsa len, zas o tyzden cestovat do prahy ?? :shock:

Uživatelský avatar
Lenka
Biceps
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 03, 2011 11:18 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od Lenka » stř čer 22, 2011 2:24 pm

Ahoj, taky mě to zarazilo s tím průkazem UK, že si ho máme vyzvednout až týden po zápise? Na Wikiskriptech jsem se dočetla, že do týdne po zápise..Tak jak to teda je? :D Sice mám zápis až v pátek, ale do Prahy to taky nemám dvakrát blízko.

letmedreaming
Deltoideus
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 19, 2011 7:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od letmedreaming » stř čer 22, 2011 2:48 pm

:? Vám všem přišel dopis s tím,že jste přijatý na fakultu?Mně totiž vůbec nic nepřišlo,ikdyž podle výsledku na jejich webový stránce jsem přijatá.Byla jsem i včera na poště.A nic,kromě toho,že mi poslaly pozvánku na přijímací řízení na obor,na který jsem se nemohla dostavit.

Uživatelský avatar
Lenka
Biceps
Příspěvky: 43
Registrován: úte kvě 03, 2011 11:18 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od Lenka » stř čer 22, 2011 3:10 pm

letmedreaming píše::? Vám všem přišel dopis s tím,že jste přijatý na fakultu?Mně totiž vůbec nic nepřišlo,ikdyž podle výsledku na jejich webový stránce jsem přijatá.Byla jsem i včera na poště.A nic,kromě toho,že mi poslaly pozvánku na přijímací řízení na obor,na který jsem se nemohla dostavit.
Ne neboj, mně taky nic nepřišlo. Jen věřím tomu, co je na stránkách ve výsledcích. ;)
Jestli mi do pátku nic nepřijde, tak tam stejně pojedu :D

Lukaschenko
Biceps
Příspěvky: 31
Registrován: pon čer 06, 2011 2:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od Lukaschenko » stř čer 22, 2011 4:03 pm

Ani vam nic nepride, rozhodnutie o prijati dostanete az na zapise.. dakde som to cital.. tusim ze na stranke LF..

Kristyna
Biceps
Příspěvky: 58
Registrován: stř čer 22, 2011 3:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od Kristyna » stř čer 22, 2011 4:54 pm

Ahojte,ráda bych se zeptala,ohledně dopravy na Purkyňův ústav k zápisu.Přijedu vlakem ráno a mám to dost časově naknap a orientační smysl nemám zrovna vytříbený. :lol: Zjistila jsem,že metrem linkou C na Florenc,tam přestoupit na B a dojet na Karlovo náměstí a tam jet tramvají 18/24 až na Alertov.No a kde mam hledat ty zastávky tramvaje?A z Albertova k tomu ústavu zhruba jak?Je to úsměvné můj dotaz,ale jsem z malýho města,Prahu vidím jednou ročně,takže orientace nulová.Budu moc vděčná za nějakou navigačku.Kdybych něměla necelou hodku na přepravu na místo,tak se nějak čase,m vymotám ale tak.Navíc,když bude mít vlak třeba spoždění :? Předem děkuju moc

letmedreaming
Deltoideus
Příspěvky: 22
Registrován: ned čer 19, 2011 7:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od letmedreaming » stř čer 22, 2011 5:34 pm

Vylezeš z metra(uz ani nevim jakym vychodem,pze chodim pesky z I.P.Pavlova),najdes tramvajovou zastavku Moráň (je to naproti parku s trafikou ~ bouda) je to blízko prosklené budovy s autobusovou zastávkou)dojedes na Albertov a prejdes silnici.Potom jdi smerem napravo a zahni do první ulice.Ta budova napravo je Purkynuv ustav.

Kristyna
Biceps
Příspěvky: 58
Registrován: stř čer 22, 2011 3:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zápis

Příspěvek od Kristyna » stř čer 22, 2011 5:42 pm

Moc moc děkuji za skvělou navigaci:)Jsem o něco klidnější:).Nemám ráda,když jedu někam,ani nevím kam a ani když nevím,co mě čeká.Asi budu teďka trošku vypadat jak idiot,ale pořád lepší než pak bloudit.Ještě jednou dík:) 8-)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů