Přípravné kurzy

Moderátoři: Medicinman, Formol

elvira
Deltoideus
Příspěvky: 16
Registrován: ned zář 04, 2011 9:55 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od elvira » pon zář 05, 2011 3:41 pm

Evil: Tak jsi měl jít na fakultu, kde přijímačky tohoto charakteru nejsou. Možná by tě pak tolik nepobuřovalo, že tu studují lidi, kteří nedosahují takových kvalit jako ty.
Jana: Připrav se na přijímačky podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Jakou cestu zvolíš je zcela na tobě. Žádná cesta neni špatná. Pokud máš opravodvé odhodlání tady studovat, zvládneš to. Žádná lepší rada neexistuje 8-)

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Medicinman » úte zář 06, 2011 10:23 am

Vážení, domluvte si někde sraz, dejte si přes hubu, ale nedělejte tady prosím svinstvo v sekci pro uchazeče. Děkuji.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Formol » úte zář 06, 2011 7:00 pm

Medicinman: Omlouvám se, ale ještě si přidám svůj pohled člověka, který má za sebou již dva roky výuky mediků. Učitelné testové otázky jsou esenciálním zlem, drcení se otázek na zpamět je opovrženíhodné. Člověk, jehož jediným talentem je bezduché memorování textů, jejichž obsah nechápe, nemá na lékařské fakultě co pohledávat a v praxi je mimořádně nebezpečný ani ne tak sobě, jak spíše pacientům, které mu nepříznivý osud zavane na působiště.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od kejmi » stř zář 07, 2011 8:18 pm

ja se teda priznam, ze jsem se otazky na prijimacky na LF1 naucila zpameti, ac mam normalni gympl, uplne tupa snad taky nejsem a o cem otazky jsou jsem vedela, nicmene moje gymplacky znalosti nebyly nikdy tak dokonaly, abych dala spravne odboku 1-4 mozny odpovedi (tak jako Formol s Evilem), stejne tak jako vetsina mych spoluzaku tady... a nemyslim si, ze by nas kruh byla banda tupych hovadek, co se umi jenom ucit papouskovat, neumi premejslet a tudiz by z nich ani nemeli byt doktori... :roll:
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

haribo
Deltoideus
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 22, 2011 7:13 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od haribo » úte zář 20, 2011 10:18 am

Prodám modelové otázky na 1. lf rok vydání 2010 (mám i ty z roku 2007, které byly na příjimačkách taky). Kdo by měl zájem, necht' mi napíše mail na chocolats@email.cz
Vykašlete se na kurzy...ty jsou na nic :D

Barčes
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 19, 2011 11:20 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Barčes » úte zář 20, 2011 3:27 pm

jana píše:Ahoj, letos maturuju na zdrávce a chci se hlásit na obor všeobecná sestra (na medicínu si netroufám...). Předměty, ze kterých dělají přijímačky jsem měla naposled v druháku a už tam se tyhle předměty moc neřešily... Uvažuji o tom, že bych se přihlásila na některý z nabízených přípravných kurzů, ale váhám, dala bych do toho veškeré své úspory... máte někdo zkušenosti s Tutorem nebo jiným komerčním kurzem? A co kurz, který se pořádá přímo na fakultě (o těch jsem teda slyšela, že za moc nestojí)? Pořídila jsem si modelové otázky, ale většině otázkám nerozumím...
Díky za vaše odpovědi :o)
Ahoj,já sem taky ze zdrávky a taky sem si z druháku už nic nepamatovala,navštěvovala sem kurzy od 1.lf ,vždycky v pondělí + úterý a nic mi to nedalo,tam jde vlastně o shrnutí věcí co bys měla umět. Mně pomohl AZ-Smart ,na bio i fyz sme měli skvělý lektory a nakonec sem zvládla zkoušky i bez nadrcení nazpaměť, protože sem to vážně pochopila :)

lucseb
Deltoideus
Příspěvky: 6
Registrován: úte kvě 17, 2011 11:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od lucseb » pon zář 26, 2011 7:54 pm

Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo navštěvoval přípravný kurz od Az-smart v Ostravě, zda jste byli spokojeni, či nikoliv atd...
Dále by mě zajímalo, jestli je tady někdo, kdo už se připravuje na přijímací zkoušky, mě se zdá, že je na to ještě moc brzo, bojím se, že to zapomenu do června, přece jenom, 9 měsíců je dlouhá doba...
Dík za odpověď

alfamedik
Triceps
Příspěvky: 80
Registrován: stř zář 14, 2011 2:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od alfamedik » úte zář 27, 2011 11:47 am

lucseb píše:Dobrý večer,
chtěla jsem se zeptat, jestli jste někdo navštěvoval přípravný kurz od Az-smart v Ostravě, zda jste byli spokojeni, či nikoliv atd...
Dále by mě zajímalo, jestli je tady někdo, kdo už se připravuje na přijímací zkoušky, mě se zdá, že je na to ještě moc brzo, bojím se, že to zapomenu do června, přece jenom, 9 měsíců je dlouhá doba...
Dík za odpověď
Salem alejkum :twisted:
kurzy jsou k ničemu, stačí naučit modelovky, pokud ti jde o přijetí na fakultu.

Áďa
Biceps
Příspěvky: 59
Registrován: ned črc 03, 2011 3:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Áďa » stř zář 28, 2011 1:26 pm

na kurzech asi hodně záleží, kdo je pořádá. Jedna kamarádka chodila před rokem na kurzy pořádané Masaryčků a na žádnou medinu se nedostala, prostě si vyučující odemleli jenom, co měli a to, že něco nechápeš je docela nezajímalo a projíždění nějakých modelovek, tak o tom nemůže být ani řeč. Naopak druhá chodila taky do brna, ale ty kurzy pořádala nějaká agentura (nevím, jestli to byl az- smart nebo nějaký jiná, to už si opravdu nepamatuju), ale stálo to nějak 9000 (oproti masaryčce to bylo tak o 4- 5000 dražší), ale zase to mělo nějakou úroveň. V kurzu jich bylo málo, takže byl čas i na dotazy a učili jich většinou mladí lidé (zdá se mě, že na biologii měli dokonce studentku 5. ročníku mediny), probrali toho víc a poslední přednášky trávili projížděním právě modelovek, vysvětlováním příkladů atd. Já sem teda na žádném kurzu nebyla a tohle vím jenom z doslechu. První holka jak už sem psala, na medicínu se nedostala, ta druhá jo, ale bez příjmaček na průměr i do Hradce i do Olomouce (jinam si přihlášku nedala) a příjmačky nikde nedělala, tak nejde posoudit, jestli by jí ten kurz u příjmaček pomohl nebo ne, i když si ho chválila.

Andy
Příspěvky: 1
Registrován: ned led 15, 2012 6:27 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Přípravné kurzy

Příspěvek od Andy » ned led 15, 2012 6:46 pm

Ahoj, slyšela jsem, že nultý ročník v Dobrušce stále funguje, ale nikde nemohu najít nějaké informace o tom, nic jsem nenašla, přitom prý stále je. Nemohl byste mi někdo poradit? Moc děkuji.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů