Rozvrh v prváku

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Rose
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 15, 2011 4:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Rozvrh v prváku

Příspěvek od Rose » stř čer 15, 2011 4:15 pm

Prosím, prosím, nemohl byste sem někdo ze studentů prváků hodit rozvrh hodin, který jste tento rok měli? Slyšela jsem, že je tak nějak každoročně postejný, potřebovala bych si něco nutně na podzim naplánovat , ale nevím, kdy bývají přednášky a jak je to s těmi paralelkami, někdo má prý cvika ráno a někdo odpoledne. Chtěla jsem si rozvrhy najít na webu lf1, ale už tam nejsou. Taky jsem se chtěla zeptat, jestli si myslíte, zda je možné na studijním zažádat, aby mne dali do té paralelky, která má cvika odpoledne, myslíte, že v tomto směru jsou ochotni vyhovět, když k tomu budu mít pádné důvody? Děkuju za opověď

cingulum
Quadriceps
Příspěvky: 103
Registrován: sob kvě 21, 2011 7:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rozvrh v prváku

Příspěvek od cingulum » stř čer 15, 2011 5:58 pm

Pristi rok to bude mozna trochu jine kvuli zmenam v histologii.

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvrh v prváku

Příspěvek od Medicinman » stř čer 15, 2011 6:09 pm

Jak říká cingulum, na příští rok se chystají docela významné změny co se prváku týče, takž bych loňským rozvrhům nevěřil. Jestli máš nutné plány na podzim, směřuj je na září - výuka začíná v Říjnu.

Rose
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 15, 2011 4:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rozvrh v prváku

Příspěvek od Rose » stř čer 15, 2011 8:21 pm

Děkuji za odpovědi. Jde o tréninky, dá se alespoň s vyučujícími domluvit a chodit na cvika s jinou skupinou, když se mi nastane v rozvrhu kolize? Myslím tím výměnu na celý semetr, ne že bych jeden týden byla se svojí skupinou, pak bych to zase třikrát měnila, to ne. Nebo je to na lf1 nemožné a v tomto směru vyučující nevyhoví?

cingulum
Quadriceps
Příspěvky: 103
Registrován: sob kvě 21, 2011 7:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rozvrh v prváku

Příspěvek od cingulum » čtv čer 16, 2011 5:40 am

No tak to se obavam, ze budes muset zazadat o individual. Protoze u nas se treba histologie s jinou skupinou nahrazovat nesmela.Jit jseme tam mohli a tu hodinu si poslechnout, ale stejne nam tu absenci napsali... :(
U ostatnich hodin to obcas i slo, ale to se stavalo minimalne, ze by nekdo potreboval nahradit a kdyz, tak jen jednou max dvakrat.
To budes muset jit na studijni a optat se.

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvrh v prváku

Příspěvek od Medicinman » čtv čer 16, 2011 9:19 am

V tom případě směřuj tréninky na pozdější odpoledne, výuka málokdy trvá déle než do jedné, max do dvou (pokud si z prváku dobře pamatuju).

Rose
Příspěvky: 4
Registrován: stř čer 15, 2011 4:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rozvrh v prváku

Příspěvek od Rose » čtv čer 16, 2011 11:29 am

No mně jde spíš o ráno, mám ty tréninky ráno- vždy od 8 do půl 10, 4krát týdně. Takže před 11.bych mohla být vždy ve škole, odpoledne mám volno. Myslíte, že se to dá skloubit?

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvrh v prváku

Příspěvek od Medicinman » čtv čer 16, 2011 1:12 pm

A co trénuješ v tak nelidskou dobu? Jinak, přednášky ve druhé paralelce bývají od brzy ráno (někdy opravdu brzy - histologie v letním semestru bývala od půl osmé a sál byl opravdu opuštěný) a trvají obvykle tak do desíti-jedenácti a navazují praktika. Ty jsou už narozdíl od přednášek povinné.

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Rozvrh v prváku

Příspěvek od kejmi » pát čer 17, 2011 11:42 am

Rose píše:No mně jde spíš o ráno, mám ty tréninky ráno- vždy od 8 do půl 10, 4krát týdně. Takže před 11.bych mohla být vždy ve škole, odpoledne mám volno. Myslíte, že se to dá skloubit?
tak bud doufat, ze bdes druha paralelka, ktery cvika zacinaj v 1045, nebo si ofiko jeste pred zacatkem roku zazadat o to chodit na cvika s jinou skupinou... individual fakt neptreba ;)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů