Stávka - přijímačky?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Janissinka
Quadriceps
Příspěvky: 101
Registrován: stř kvě 04, 2011 1:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od Janissinka » úte čer 14, 2011 4:46 pm

Já si myslím, že ta stávka jim všechno po*rala :D ..Prostě jestli jsou 3 řádné termíny, tak musí být pro všechny stejné pomínky...
Podle mě to prostě ukočírujou tak, že zase nastavěj lajnu na nějakejch 170 bodů a kdo bude nad toho vezmou..a budou se modlit aby se lidi nezapsali všichni..což si myslim nebude..maximálně akorát neudělaji autoremeduru
"Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů."

klarina
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 13, 2011 2:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od klarina » úte čer 14, 2011 5:05 pm

jelikoz to vyhodnoceni ma byt 20., tak 16.a18. podle me naberou onech 470 lidi a 30. proste ten zbytek, co se vejde nad caru... protoze jinak bychom vysledky znali az po tom poslednim terminu, ale pochybuju, ze muze nastat situace, kdy clovek 20. zjisti, ze je prijat, pujde se zapsat a 30. mu oznami, ze se bodova hranice nakonec posunula a misto nej berou X lidi, co meli lepsi vysledky 30.... to by bylo nelogicky... a taky trochu moc easy prodlouzit si pripravu na prijimacky o 14 dni, byt to letos komplikuje ta stavka...

TheLeader
Quadriceps
Příspěvky: 106
Registrován: pát kvě 13, 2011 8:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od TheLeader » úte čer 14, 2011 7:46 pm

Já jsem z toho teda taky zmatený.

Jdu na první termín, jsem z Prahy a chci to už mít za sebou, na ten Pavlák dojdu... ale jde mi třeba o zápis - zápisy mají být okolo 23.6., ne? A dnes mi přišel mail, hromadně rozesílaný (vám určitě taky), ve kterém se píše, že ŘÁDNÉ termíny jsou 16. a 18.6.. Pokud se uchazeč nedostaví, je oprávněn využít NÁHRADNÍ termín - ale tady už mi to trochu zavání tím potvrzením od doktora, ne?

A co se týče toho počtu míst - tam mě to taky mate. Jestli píší, že výsledky budou zveřejněny 20.6., tak to podle mě znamená, že bude zveřejněno "přijat/nepřijat", nebo ne? Tím pádem se jakoby určí hranice už po těch prvních dvou (řádných) termínech a 30.6. budou přijati ti, kteří budou mít stejné, popř. lepší bodové výsledky, než je hranice, aspoň takhle to chápu. Tzn. např.- předpokládaný počet přijatých uchazečů je 470, po prvních dvou termínech to dá bodovou hranici 190 - každý, kdo bude mít na 30.6. nad 190, tak je přijat. Ale s tím mi tam zase neštymují ty zápisy a s tím spojené autoremedury.... POMOOOC! :-D

Btw - myslím, že kdybychom místo tohohle řešili příklady z fyziky, vyšli bychom líp :-)

Valleyman
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 14, 2011 8:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od Valleyman » úte čer 14, 2011 8:19 pm

Přestaňte se tady nervovat a běžte se učit :-D
Přijďte ve čtvrtek nebo v sobotu, 30. je náhradní termín, na kterej bych radši přines omluvenku od doktora (lepší je mít jí a nepotřebovat jí, než naopak..). Výsledky budou 20.6. a bude tam napsáno buď PŘIJAT nebo NEPŘIJAT. Bude stanovena nějaká bodová hranice (loni 170 bodů). Když budete do cca 20 bodů pod ní, s největší pravděpodobností vás vemou i tak. Takže pokud bude váš výsledek "160 bodů - bohužel nejste přijat", nepanikařte, nepište odvolání, na 95 procent vám v červenci (někomu dokonce až v září) přijde dopis, že jste přijatí. Berou strašně moc lidí, daleko víc než 470, takže se soustřeďte, ať máte těch 170 bodů a o nic jinýho se nestarejte :-)

A co se týče těch otázek z chemie, doufám, že teorie tam bude jen z nový knížky a ze starý tam budou maximálně příklady. Jak by k tomu jinak přišli chudáci letošní maturanti? 8-)

affy
Deltoideus
Příspěvky: 16
Registrován: pon čer 13, 2011 7:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od affy » stř čer 15, 2011 5:22 am

jak to myslíš, letošní maturanti ? oni snad neměli možnost si sehnat starší typ modelovek ?
loni jsem maturovala, hlásila jsem se na medicínu, měla jsem na učení asi 4 dny, nedostala jsem se o pár bodů a taky jsem si nestěžovala :D Vždyť to někteří zkouší třeba i třikrát, čtyřikrát. tak to prostě je.
Kdo se chce dostat na školu, sežene si veškeré materiály co jsou a je to. A žádné, "ale já jsem letos maturoval, a nevěděl jsem, že bla bla bla" , na nikoho neplatí :)
Já si osobně myslím, že to teda spíš bude z těch starších. Že prostě nebudou nic měnit, obnovovat, jen takhle chtějí vynervovat lidi a vytěžit z nich tolik peněz.

cingulum
Quadriceps
Příspěvky: 103
Registrován: sob kvě 21, 2011 7:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od cingulum » stř čer 15, 2011 6:40 am

Prosim vas, co tady porad plasite.
Toho 20. se dozvi ti, co byli na 16. a 18., jestli jsou prijati- tak je to vzdycky. Stanovi se nejaka hranice-ta hranice je vyzsi okolo 240 na zuby a okolo 170 na vseo, a 23. je zapis. Na tom zapisu je spousta lidi, co se dostanou na zuby i vseobecne najednou, tak jim tam daji papir, na ktery napisou, ze bud jdou na zuby nebo na vseo (ovsem pokud nechteji jit na oboje) a ze se vzdavaji prava na to druhy, co teda studovat nebudou a podepisou to- to udelaji skoro vsichni zubari, protoze ti studuji jen to svoje, myslim, ze opacne se to asi nestava moc casto :lol:
No a tim mate hned okolo 40 mist pro vseobecne (protoze na prijimacky se okolo tech 40 zubaru bere a zbytek je bez prijimacek)- to same maji i lidi,co jsou na zapis bez prijimacek- tam je taky spousta, co byla prijata na oboje=> z toho vam taky naskoci 20-30 volnych mist na vseobecne :D, kdyz se podepisou pod to, ze jdou na zuby a vseobecneho se vzdavaji.
No a tim mohou udelat tu autoremeduru, protoze maji jista volna mista, o ktera se jim nikdo uz hlasit nebude.
30. je dalsi termin= nahradni, na ktery si VEZMETE tu omluvenku a tam se dobere ten zbytek, ktery se dostane do te bodove hranice.
A popr. ze se zase na zapisy, ktere jsou az do záři, nedostavi dost lidi, tak jsou dalsi autoremedury- ale na zuby je vetsinou jen jedna a to se to snizi o 5 bodu, na vseobecne je jich i vic a jde to az o 20. Ale je to rok od roku ruzny, zalezi jak moc to maji lidi naucene- na zuby se bere okolo 235/230 bodu a na vseo okolo 170+/-.

dejny
Biceps
Příspěvky: 59
Registrován: sob čer 11, 2011 8:35 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od dejny » stř čer 15, 2011 10:14 am

Z mailu který mi přišel ze studijního, ptal jsem se jestli je potřeba zdravotní omluvenku a zda-li termín 30.6. je dalším řádným termínem:
"Nikoliv, pozvanku na nahradni termin 30.6. obdrzite automaticky.
Vysledky vsech terminu se scitaji, vsichni uchazeci maji stejne podminky.
V.Topicova"

bloomka
Deltoideus
Příspěvky: 14
Registrován: sob čer 11, 2011 3:28 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Stávka - přijímačky?

Příspěvek od bloomka » stř čer 15, 2011 11:52 am

dejny píše:Z mailu který mi přišel ze studijního, ptal jsem se jestli je potřeba zdravotní omluvenku a zda-li termín 30.6. je dalším řádným termínem:
"Nikoliv, pozvanku na nahradni termin 30.6. obdrzite automaticky.
Vysledky vsech terminu se scitaji, vsichni uchazeci maji stejne podminky.
V.Topicova"
díky, Dejny ;)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů