LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Příspěvek od kejmi » úte čer 28, 2011 8:44 pm

Barush64 píše:...a nemusíš se tolik drtit CNS, což (věř mi) je dost pádnej argument!!!!
no nevim jestli je dobry vybirat si "obor" na budoucich 45let podle toho, jestli se naucim central nebo ne :lol:
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Uživatelský avatar
Lenjulenka
Biceps
Příspěvky: 57
Registrován: stř kvě 04, 2011 8:06 am
Kontaktovat uživatele:

Re: LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Příspěvek od Lenjulenka » úte čer 28, 2011 8:47 pm

Barush64 píše:Bezvadný, gratuluju!!!! A mimochodem moc díky za suprový stránky, který s úspěchem využívají i zoufalí studentíci z 2. LF :)
Není za co; jsem ráda, že slouží ;)
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

Barush64
Deltoideus
Příspěvky: 8
Registrován: ned čer 26, 2011 1:09 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Příspěvek od Barush64 » úte čer 28, 2011 8:49 pm

:D No, možná se za 45 let to CNS dá naučit :D. Jsem přesvědčená o tom, že na zubaře musí bejt člověk šikovnější než chirurg, říkal mi to sám zubní chirurg :) Ale zase když jsem byla na DOD, tak jsme se dozvěděli, že za celý ty roky vyrazili jen dva studenty kvůli tomu, že byli naprostý střeva (aspoň vím, na co případně můžu těšit)

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Příspěvek od kejmi » úte čer 28, 2011 9:12 pm

Barush64 píše::D No, možná se za 45 let to CNS dá naučit :D. Jsem přesvědčená o tom, že na zubaře musí bejt člověk šikovnější než chirurg, říkal mi to sám zubní chirurg :) Ale zase když jsem byla na DOD, tak jsme se dozvěděli, že za celý ty roky vyrazili jen dva studenty kvůli tomu, že byli naprostý střeva (aspoň vím, na co případně můžu těšit)
CNS se u nas naucili vsichni relativne slusne, da se to zmaknout i za mesic, ne za 45let :) a spis jestli ti vyhozeni "levaci" nebyli taky mene chytri :lol:
ba ne, podle me neco udelas 10x, 20x, 100x, nesikovnej holt 150x, ale mechanicky se to naucis delat (nebo myslis, ze vsichni chirurgove a vubec kdokoliv z operacnich oboru byl zrucnej?) 8-)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Uživatelský avatar
Lenjulenka
Biceps
Příspěvky: 57
Registrován: stř kvě 04, 2011 8:06 am
Kontaktovat uživatele:

Re: LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Příspěvek od Lenjulenka » úte čer 28, 2011 9:19 pm

Kejmi, musím bohužel seznat, že jsem za svou kariéru na anatomáku měla tu čest setkat se s lidmi, kteří byli dokonale leví jak turecká šavle... těm bych nesvěřila ani insulinové pero, protože by mohli pacienta ohrozit na životě :D
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Příspěvek od kejmi » úte čer 28, 2011 9:28 pm

Lenjulenka píše:Kejmi, musím bohužel seznat, že jsem za svou kariéru na anatomáku měla tu čest setkat se s lidmi, kteří byli dokonale leví jak turecká šavle... těm bych nesvěřila ani insulinové pero, protože by mohli pacienta ohrozit na životě :D
tak v prvaku bylo levejch plno lidi, vsak i ve druhaku meli nekteri problem prelejvat na chemii z jedny zkumavky do druhy... ale v chire te prece taky nehodej do vody, tak holt nesikovnej clovek bude drzet haky 2roky, no, a atestaci holt neudela za 5, ale za 7let... ale z levosti se vyhrabe kazdej jenom tim, ze bude ty vykony dnes a denne delat :) (dyt i v prubehu mediciny je videt, jak i min zrucni se postupne slusne zlepsujou) :)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

danibe
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 14, 2012 4:27 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Příspěvek od danibe » stř lis 14, 2012 4:29 pm

Jako takové lidi miluju, mezitím, co ty se budeš rozhodovat, zabíráš místo těm, co jsou rozhodnuti jít si za zubařinou. Potom nemá být takový nátřask, když někdo neví, co chce. Achjo, to je potom těžké :roll:

TheLeader
Quadriceps
Příspěvky: 106
Registrován: pát kvě 13, 2011 8:58 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: LFHK - zubařina nebo všeobecné?

Příspěvek od TheLeader » sob lis 17, 2012 10:51 pm

Kdo udělá dobře přijímačky, může si tenhle luxus dopřát. Tak to prostě ve světě chodí, zvykej si.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 59 hostů