Chemie-2.par.

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Jennn
Deltoideus
Příspěvky: 18
Registrován: sob čer 11, 2011 10:26 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Chemie-2.par.

Příspěvek od Jennn » sob čer 11, 2011 10:31 pm

Za jak dlouho se dá naučit, pokud to člověk během roku moc neviděl a neni génius?:-D

Uživatelský avatar
Lenjulenka
Biceps
Příspěvky: 57
Registrován: stř kvě 04, 2011 8:06 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od Lenjulenka » sob čer 11, 2011 10:49 pm

Jennn píše:Za jak dlouho se dá naučit, pokud to člověk během roku moc neviděl a neni génius?:-D
měsíc, 5-6 týdnů maximálně, podle toho, jak do hloubky, jak poctivě a z čeho se to chceš učit... sice jsem I. paralelka, ale zrovna čas na přípravu se moc neliší; možná nás jenom trochu víc masírovali během semestru :-) Já jsem se učila měsíc přes semestr na předtermín a šlo to v pohodě...
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od Medicinman » ned čer 12, 2011 9:13 am

Záleží na rychlosti - 2-3x projet Harpera a máš to (více méně) v pohodě. Já jsem tomu dal něco málo přes tři týdny s tím, že jsem nestihl všechno (no, teda stihl, ale nezapamatoval). Hlavně se soustřeď na druhý a třetí blok otázek -tedy metabolismy a biochemii orgánů- a ty ostatní spíš jen tak povrchně, protože minimálně polovinu prvního bloku znáš už z gymnázia a čtvrtý blok znáš už z genetiky.

Jennn
Deltoideus
Příspěvky: 18
Registrován: sob čer 11, 2011 10:26 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od Jennn » ned čer 12, 2011 2:07 pm

A co Ledvina??Co vím,tak strší spolužáci se z velké většiny učili z Ledviny a bylo to v klidu.Harpera mám taky,ale příjde mi docela nestravitelný.

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od kejmi » ned čer 12, 2011 2:46 pm

Jennn píše:A co Ledvina??Co vím,tak strší spolužáci se z velké většiny učili z Ledviny a bylo to v klidu.Harpera mám taky,ale příjde mi docela nestravitelný.
Ledvina je na urovni Konradovy z histoly... takze vzit z nej maximalne co neni jinde... :)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od Medicinman » ned čer 12, 2011 9:04 pm

Jennn píše:A co Ledvina??Co vím,tak strší spolužáci se z velké většiny učili z Ledviny a bylo to v klidu.Harpera mám taky,ale příjde mi docela nestravitelný.
Ledvinu bych moc nebral, jak píše kejmi, je to taková biochemická konrádová - takže takový Harper LITE. Na druhou stranu - když se budeš učit z Harpera a polovinu Harpera zapomeneš, tak jsi v pohodě. O ledvinovi bych se to samé tvrdit neodvážil.

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od kejmi » pon čer 13, 2011 12:43 pm

Medicinman píše:
Jennn píše:A co Ledvina??Co vím,tak strší spolužáci se z velké většiny učili z Ledviny a bylo to v klidu.Harpera mám taky,ale příjde mi docela nestravitelný.
Ledvinu bych moc nebral, jak píše kejmi, je to taková biochemická konrádová - takže takový Harper LITE. Na druhou stranu - když se budeš učit z Harpera a polovinu Harpera zapomeneš, tak jsi v pohodě. O ledvinovi bych se to samé tvrdit neodvážil.
to uz snad neni ani harper lite, to je lepsi gympl :lol: kazdopadne z nej neco zapomenes a ses v riti, stejne jako kdyz se ucis na ancu z pohadek... navic me treba prislo v harperovi lepsi, ze mel cely cykly na jedny strane v kuse, ne jako ledvina po kouskach... :)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

SEN
Quadriceps
Příspěvky: 111
Registrován: stř čer 08, 2011 6:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od SEN » pon čer 13, 2011 4:57 pm

Já bych toho Ledvinu nezatracoval...

Nesmí se z něj NIC vynechat a doplnit ho Harperem a myslím, že úspěch je zaručený. Já to tak zrealizoval ;)

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od kejmi » pon čer 13, 2011 5:06 pm

SEN píše:Já bych toho Ledvinu nezatracoval...

Nesmí se z něj NIC vynechat a doplnit ho Harperem a myslím, že úspěch je zaručený. Já to tak zrealizoval ;)
rekneme, ze vetsina lidi neni schopna (a ani nechce) citovat knihy slovo od slova zpameti :o nerikam ze nejsou lidi, co to s ledvinama dali, stejne jako jsou lidi, co dali histolu s konradovou nebo ancu s pohadkama atd., ale je jich urcite mensina :)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

SEN
Quadriceps
Příspěvky: 111
Registrován: stř čer 08, 2011 6:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od SEN » pon čer 13, 2011 5:43 pm

kejmi píše:
SEN píše:Já bych toho Ledvinu nezatracoval...

Nesmí se z něj NIC vynechat a doplnit ho Harperem a myslím, že úspěch je zaručený. Já to tak zrealizoval ;)
rekneme, ze vetsina lidi neni schopna (a ani nechce) citovat knihy slovo od slova zpameti :o nerikam ze nejsou lidi, co to s ledvinama dali, stejne jako jsou lidi, co dali histolu s konradovou nebo ancu s pohadkama atd., ale je jich urcite mensina :)
Já myslím, že to člověk může říkat i vlastními slovy :D a některé statě byly napsány naprosto shodně jako u "dospělého Harpera", takže bych ho nezatracoval a v některých případech byl, aspoň pro mě, Harper zbytečnou komplikací, jindy jsem s něj musel doplňovat, protože v něčem byl Ledvina nedostatečnej.

Ano, schémata drah má Harper super - s tím mohu jen souhlasit.

PS: Anču s pohádkama - to myslíš Čiháka ? :D :D

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů