ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Moderátoři: Medicinman, Formol

Uživatelský avatar
UnderDog
Biceps
Příspěvky: 29
Registrován: ned čer 05, 2011 9:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od UnderDog » čtv zář 08, 2011 10:19 am

kejmi píše:no clovek si ma asi priznat na co ma a na co nema, popr. za co a jak byl trikrat vyhozenej a podle toho si "nabrat" ranec veci navic... a osobne se mi fakt nelibi tohle prekopavani pravidel za chodu, kor kdyz je to rok co rok jinak (ne-li kazdej semestr jinak)...
A jak můžeš vědět, že jsme všichni 3x vyhození? To není ve všech případech pravda!!!

Když se ti to nelíbí, tak si jdi stěžovat za děkanem. A nebo na nádraží.

chroustík
Biceps
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 06, 2011 2:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od chroustík » čtv zář 08, 2011 1:32 pm

Jenže u tý genetiky byl problém, že bylo málo termínů, že můžeš být ráda, že na tebe zbyde alespoň 1. A když se ještě všichni přesouvaj co nejdýl, tak pak prostě ostatní nemaj šanci jít víckrát.
A opakovat genetiku ve druháku, přestože jsi měla isp kvůli histologii a genetiku jsi ten rok neudělala, šlo i loni, tak se to asi každý semestr nemění.

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od kejmi » čtv zář 08, 2011 6:47 pm

SEN: Kejmi totiz drtila dost fest pres dva mesice patolu a na patfyzu uz pak nebyla sila, nehlede na to, ze tri ci podobnej pocet dni stacil vetsine lidi co znam ;)

CHROUSTIK: ale chronicti posouvaci jsou ve vsech rocnicich, zvlastni je ovsem fakt, ze nekteri s poctem terminu problem nemaj a nekteri chudaci maj neustalej nedostatek terminu... cim to bue at si kazdej domysli :lol:

UNDERDOG: jestli sis nevsim, tak ja tady nekvicim nad rozlitym mlikem ;) a pokud si nestih tri terminy, tak je to jaksi jenom tvuj organizacni problem ;)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

chroustík
Biceps
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 06, 2011 2:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od chroustík » čtv zář 08, 2011 7:31 pm

jo to vim, že jsou posouvači všude. já si nestěžuju, já půjdu ještě na druhý pokus, ale i z ústavu říkali, že nechápou, proč teď v létě vypsali tak málo termínů, když histologii opakovalo tolik studentů a absolvovat druhý pokus je celkem luxus.

Uživatelský avatar
UnderDog
Biceps
Příspěvky: 29
Registrován: ned čer 05, 2011 9:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od UnderDog » pát zář 09, 2011 10:24 am

kejmi píše: UNDERDOG: jestli sis nevsim, tak ja tady nekvicim nad rozlitym mlikem ;) a pokud si nestih tri terminy, tak je to jaksi jenom tvuj organizacni problem ;)
Koukám, že ty vůbec nevnímáš, co ti říkám a meleš si stále svou. Proto raději tuto konverzaci ukončíme.

Popřál bych ti hodně štěstí při studiu, ale dělat to nebudu, protože ty ho očividně nepotřebuješ.

Sbohem.

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od Medicinman » pát zář 09, 2011 3:04 pm

chroustík píše:Jenže u tý genetiky byl problém, že bylo málo termínů, že můžeš být ráda, že na tebe zbyde alespoň 1. A když se ještě všichni přesouvaj co nejdýl, tak pak prostě ostatní nemaj šanci jít víckrát.
A opakovat genetiku ve druháku, přestože jsi měla isp kvůli histologii a genetiku jsi ten rok neudělala, šlo i loni, tak se to asi každý semestr nemění.
Já jsem neměl sebemenší problém využít všechny tři termíny na genetiku :D

chroustík
Biceps
Příspěvky: 30
Registrován: úte zář 06, 2011 2:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od chroustík » pát zář 09, 2011 5:53 pm

fakt? :) Teď během srpna/září ? Tak jsem to nejspíš podcenila :D

SEN
Quadriceps
Příspěvky: 111
Registrován: stř čer 08, 2011 6:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od SEN » pát zář 09, 2011 6:42 pm

Chroustik:Terminu z Gene je dost-rekl bych, jen clovek musi zvolit vhodnou strategii.

Nekdo to jde jenom zkusit a to se nemusi vyplatit, ale taky to muze vyjit...

Proste, ber to tak, kdyz ne tento rok, tak poucena to pristi rok das napoprve (hlavne nepodelat ten test) a bude. Hlavne s tim vcas zacni-vyhodu oproti ostatnim budes mit tu-ze vis, do ceho jdes, ze ac se to nezda-je toho dost a rekl bych, ze to je tezsi zkouska-ja ji teda udelal napoprve u Kohoutove, ale taky jsem se ucil tak (takove 4-5 tydnu jsem to mu dal urcite), ze jsem z toho zhubl 15 kilo :D. Taky na to nemusis jit na zacatku zkouskoveho, radeji nic nepodcenit (ja sel ke konci, abych tam sel tak trochu ''na jistotu'')

To same, taky jsem slysel, jak se da Gene udelat za tyden, ctrnact dnu... Jasne, kdyz uz to pak clovek jenom opakuje-tak je to realne, a nebo si vylosuje tak-ze mu to proste vyjde (to uz ale nikdo neprizna, ze...)

Kejmi: A k tem trem dnum z Patfyz... No, taky bych rekl, ze je to o stesti... Znam lidi, co meli z Patoly za jedna a Patfyzu napoprve nedali-sice jim bylo receno, ze tu Patolu asi teda umi, ale za tady je Patfyza, ktreou tou Patolou mohou prikraslit, nikoli to na ni cele postavit... Samozrejme jsou otazky, kde se vyuziti Patoly primo nabizi, ale nerikej mi, ze za ty 3 dny jsi zvladla k tomu vsemu projit i nejakych 50 otazek z prakticke (i kdyz je pravda, ze zde slo cerpat z ostatnich jiz splnenych predmetu z predmetu z lonska, ale i tak jsem nazoru, ze si to clovek tak rychle nepripomene...)

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od kejmi » pát zář 09, 2011 9:55 pm

SEN píše:Kejmi: A k tem trem dnum z Patfyz... No, taky bych rekl, ze je to o stesti... Znam lidi, co meli z Patoly za jedna a Patfyzu napoprve nedali-sice jim bylo receno, ze tu Patolu asi teda umi, ale za tady je Patfyza, ktreou tou Patolou mohou prikraslit, nikoli to na ni cele postavit... Samozrejme jsou otazky, kde se vyuziti Patoly primo nabizi, ale nerikej mi, ze za ty 3 dny jsi zvladla k tomu vsemu projit i nejakych 50 otazek z prakticke (i kdyz je pravda, ze zde slo cerpat z ostatnich jiz splnenych predmetu z predmetu z lonska, ale i tak jsem nazoru, ze si to clovek tak rychle nepripomene...)
Hele ja na to tady vecne propirany "stesti" moc neverim, kor u patfyzy, kde jsem si vytahla poruchy ABR a restrikcni poruchy ventilace, to skutecne nejsou moc patologicky-vokecavaci otazky :D po patole jsem spala ty 4dny skoro v kuse, v patek vstala z mrtvych a zacla cist, a jo - za ty tri dny se daj tyhle ciste patfyzovy a prakticky otazky precist i vickrat (protoze "den uceni" je kolem 14hodin)... navic pulka ty prakticky byly podle me otazky, ktery znal kazdej z fleku, nehlede na to, ze mozna nekdo mladej u ty prakticky sice moh bejt rejpavej, ale jeste jsem nezazila, ze by kohokoliv na jakykoliv zkousce z prakticky vylili :lol: a pokud clovek nenarazil na nejmenovanyho nasranyho zkousejiciho, tak s celou patfyzou imho nebyl problem... a lepsi tam jit rovnou po patole, nez cekat dva mesice na buhvi co :)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od Formol » pát zář 09, 2011 10:48 pm

kejmi píše:ja teda myslela, ze kdyz nekdo opakuje, tak pak musi dat vsechno co si nabere, kdyz neda tak adios bez ohledu na kredity, pze se snad neda opakovat dvakrat po sobe, ne? nebo zase s kreditnim systemem vymekli? :shock:
Trochu OT poznámka, ale to, co se děje na LF (nejen na 1.LF) nemá s kreditovým systémem moc společného - spíše se "někdo" pokouší pomocí obezliček naroubovat kreditový systém na starý koncept fixního studijního plánu tak, aby se fixní plán moc nezměnil, a pomocí dalších obezliček je třeba mírnit případnou přílišnou tvrdost nebo dokonce neprůchodnost, kterou do systému zavlekly roubovací obezličky (možná si pamatuješ rok, kdy muselo být na postup do druháku 60 kreditů, ovšem značné části prváků dva kredity chyběly, protože nebyla dostatečná kapacita na PVP pro prváky a za povinné předměty měli jen 58 kreditů :lol: ).
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti