Anatomie - informace, zkouška, dotazy.

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
kejmi
Quadriceps

Re: zkouška z anatomie

Příspěvek od kejmi » stř zář 07, 2011 8:02 pm

richard píše:Ahojte, prosimvas mam posledni pokus na zkousku z anatomie a kdybych se nedostavil, tak by se mi odecetl termin a do sisu zapsali znamku, kedze je to uz posledni pokus? Diky za odpoved
kdyz se nedostavis bez radny omluvy, tak dostanes do sisu 4 a nemuzes se prihlasit na dalsi termin...
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

richard

Příspěvek od richard » stř zář 07, 2011 9:24 pm

Diky za odpoved, to jsem potreboval vedet

Dubler
Triceps

Příspěvek od Dubler » čtv zář 08, 2011 2:15 pm

richard píše:kdybych se nedostavil, tak by se mi odecetl termin a do sisu zapsali znamku, kedze je to uz posledni pokus? Diky za odpoved
Richarde, Kejmi se trochu plete a dává nesprávnou odpověď (je to jeden z mimořádně životných omylů šířených po celé universitě), která má minimální efekt na výsledek.
Nepřijdeš-li ke zkoušce a neomluvíš se, zůstává Tvá přihláška "viset" neuzavřená a SIS Ti neumožní zapsat se k dalšímu termínu.
Takzvaná administrativní nedostatečná ale nehrozí, to studijní a zkušební řád UK nedovoluje - sice nejsi klasifikován, ale do vyřešení (tedy do doby, kdy zkoušející přijme a uzná omluvu a vyznačí ji v SIS) nemůžeš dělat nic a pokud skončí možnost konat zkoušku, "spadla klec".

V současné situaci to je ale už úplně jedno, protože bez ohledu na to, jestli se omluvíš nebo ne (nyní má omluva pouze hodnotu společenskou), nelze se k dalšímu zkoušení přihlásit a končíš akademický rok s neuzavřenou anatomií, tedy bez kreditů a možnosti prostého postupu do 2. ročníku.

richard

Příspěvek od richard » pon zář 12, 2011 11:55 am

Dubler píše:
richard píše:kdybych se nedostavil, tak by se mi odecetl termin a do sisu zapsali znamku, kedze je to uz posledni pokus? Diky za odpoved
Richarde, Kejmi se trochu plete a dává nesprávnou odpověď (je to jeden z mimořádně životných omylů šířených po celé universitě), která má minimální efekt na výsledek.
Nepřijdeš-li ke zkoušce a neomluvíš se, zůstává Tvá přihláška "viset" neuzavřená a SIS Ti neumožní zapsat se k dalšímu termínu.
Takzvaná administrativní nedostatečná ale nehrozí, to studijní a zkušební řád UK nedovoluje - sice nejsi klasifikován, ale do vyřešení (tedy do doby, kdy zkoušející přijme a uzná omluvu a vyznačí ji v SIS) nemůžeš dělat nic a pokud skončí možnost konat zkoušku, "spadla klec".

V současné situaci to je ale už úplně jedno, protože bez ohledu na to, jestli se omluvíš nebo ne (nyní má omluva pouze hodnotu společenskou), nelze se k dalšímu zkoušení přihlásit a končíš akademický rok s neuzavřenou anatomií, tedy bez kreditů a možnosti prostého postupu do 2. ročníku.
Jo aha, a teď mám tedy napsat třeba email, že se omlouvám, že jsem nedorazil, protože jsem nemohl z rodiných důvodů a říct jim, aby mi uzavřeli sis, že se na další termín také nemohu dostavit. Nnebo to mám nechat plavat a čekat až mi přijde domů dopis o vyloučení ze studia? Radši bych napsal ten email a požádal, ať mi ten sis uzavřou ne?

SEN
Quadriceps

Příspěvek od SEN » pon zář 12, 2011 3:50 pm

Richarde, pokud nemas bohuzel ani Histolku-tak je to uplne jedno-jestli napises-nebo ne... Pokud jsou ty rodinne duvody dolozitelne-a chtel bys jeste jeden termin-pripadne by to byly takove duvody-ze by Te nevyloucili ani v pripade nesplnene Histolky-tak pak by omluva vyznam mela. Jinak se na to muzes vykaslat-kor jestli budes ukoncovat studium. Drzim palce-at to priste vyjde lepe;)

richard

Příspěvek od richard » pon zář 12, 2011 9:09 pm

SEN píše:Richarde, pokud nemas bohuzel ani Histolku-tak je to uplne jedno-jestli napises-nebo ne... Pokud jsou ty rodinne duvody dolozitelne-a chtel bys jeste jeden termin-pripadne by to byly takove duvody-ze by Te nevyloucili ani v pripade nesplnene Histolky-tak pak by omluva vyznam mela. Jinak se na to muzes vykaslat-kor jestli budes ukoncovat studium. Drzim palce-at to priste vyjde lepe;)
Já chtěl napsat... jako ze slušnosti no :)) ne, další termín nepotřebuju, protože končím. Jo, důvody by byly doložitelný, ale už to pro mě stejně nemá cenu, chybí mi toho víc :) takže díky všem za rady a taky diky SEN za palce ;) vám všem taky hodně štěstí v čemkoliv ho budete potřebovat.

wiwi1414

anatómia

Příspěvek od wiwi1414 » pát zář 16, 2011 6:37 am

Ahojte, chcela by som vás poprosiť, aby ste mi poradili čo sa týka anatómie ... Ako sa ju učíte? Čo vám stačí na anatómiu? Chodím na UK do Bratislavy. Ešte mám stále v tom chaos. Začali sme brať costae a neviem čo mi stačí aby som sa naučila(knihy mám od čiháka)
Ďakujem! :) :)

SEN
Quadriceps

Re: anatómia

Příspěvek od SEN » pát zář 16, 2011 7:14 am

Nevim jak u vas, ale my jsme psali hodne poznavaci obrazkove testy, pak jsme kreslili ruzne prurezy a 3 - 5 teoretickych otazek. Takze ja se hodne ucil obrazky, hodne jsem si kreslil a nekolikrat si precetl tu omacku okolo-ale primarne se ucil ty obrazky a kresleni. Proste prvni test (nebo jak to tam mate) Ti ukaze smer :)

PS: vam uz zacala skola??

wiwi1414

Re: anatómia

Příspěvek od wiwi1414 » pát zář 16, 2011 7:19 am

áno, už začala 12.9.

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » pát zář 16, 2011 11:55 am

Téma sloučeno s hlavním tématem.

Odpovědět