Histologie

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Histologie

Příspěvek od Formol » čtv led 05, 2017 10:20 am

Zdravím,
vkládám slíbený odkaz na prezentaci z klinického vstupu do přednášky na téma peptický vřed. Kolegy z vyšších ročníků upozorňuji, že jde o informaci o první ročník, takže jsem hodně zjednodušoval. Případné dotazy, náměty, připomínky, nadávky,... uvítám.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Histologie

Příspěvek od Formol » pon úno 27, 2017 8:54 am

Zdravím,
zde je prezentace z přednášky Diabetes.
Opět podotýkám, že je to výběr, dejme tomu nízkokalorická ochutnávka, pro studenty 1. ročníku. Jen pro představu o rozsahu problematiky, poměrně recentní kniha International Textbook of Diabetes Mellitus má více než 1200 stran textu a předpokládá čtenáře v problematice biomedicíny víceméně orientovaného. Možná bude názornější jiná ilustrace - když jsem si připravil koncept, byl na zhruba hodinovou přednášku - a to jsem si ho připravoval s vědomím, že mám vyměřených jen 10-15 minut...
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Uživatelský avatar
Hans
Biceps
Příspěvky: 37
Registrován: čtv zář 04, 2014 8:17 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Histologie

Příspěvek od Hans » stř čer 14, 2017 8:16 am

Odkazy jsou mrtvé

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Histologie

Příspěvek od Formol » stř čer 14, 2017 8:50 am

Odkazy opravuji, tentokrát na Google Disk, takže by to mělo vydržet.

Dále přidávám poslední fragment, totiž benigní hyperplazie prostaty. Ale znovu zdůrazňuji, že jsou to ochutnávky pro prváky s časem přednášky 10-15 minut, takže nejde očekávat zázraky.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Histologie

Příspěvek od Formol » pon říj 01, 2018 6:32 pm

Aby to nebylo nezajímavé, jsme i na ObličejoKnize ;-)
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti