Kurz lezení na umělé stěně

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Back_At
Deltoideus
Příspěvky: 20
Registrován: stř led 29, 2014 7:06 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kurz lezení na umělé stěně

Příspěvek od Back_At » sob srp 26, 2017 10:22 am

Zdravím, je tento kurz určen i prvním ročníkům? :) (popř. jak je možno se přihlásit, cena, docházka). Děkuji :)

Uživatelský avatar
Hans
Biceps
Příspěvky: 37
Registrován: čtv zář 04, 2014 8:17 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kurz lezení na umělé stěně

Příspěvek od Hans » úte zář 12, 2017 11:38 am

http://utv.lf1.cuni.cz píše:Zájemci o GOLF a LEZENÍ (určeno jak pro začátečníky, tak i pokročilé) prosím pište na ondrej.trnka(at)lf1.cuni.cz, budou vám zaslány podrobné informace. V úterý 3.10.2017 proběhne schůzka na ÚTV Salmovská 5 a od 10.10.2017 bude zahájena výuka.


Výuka lezení bude každé úterý 15:30 - 18:30 v lezeckém centru Smíchoff. 
Golfová výuka bude probíhat v úterý 14:00 - 15:00 v GC Hodkovičky.

Mgr. Ondřej Trnka
Já jsem psal před dvěma týdny, že jsem v prvním ročníku a měl bych zájem o golf, ale zatím jsem nedostal žádnou odpověď.

Teď jsem narazil na starou odpověď a vypadá to až na druhý ročník:
Medicinman píše:
úte led 20, 2015 4:34 pm
Pokud to nezměnili, tak v prváku na výběr nemáš - musíš projít všemi možnými sporty a cvičeními. Ve druháku si musíš ještě vybrat jedenu z nabízených možností. Dále už je tělocvik volitelný.

Back_At
Deltoideus
Příspěvky: 20
Registrován: stř led 29, 2014 7:06 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Kurz lezení na umělé stěně

Příspěvek od Back_At » úte zář 19, 2017 8:00 am

Ok díky :).

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů