Volitelné předměty

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Langenbeck
Biceps
Příspěvky: 60
Registrován: sob čer 18, 2011 3:20 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od Langenbeck » ned čer 26, 2011 4:08 pm

nemám jisté ani první ani druhé... mám jen velkou motivaci, ale ta je mi celkem k ... když mne nikdo nezaplatí :(

Uživatelský avatar
Lenjulenka
Biceps
Příspěvky: 57
Registrován: stř kvě 04, 2011 8:06 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od Lenjulenka » ned čer 26, 2011 4:10 pm

Langenbeck píše:nemám jisté ani první ani druhé... mám jen velkou motivaci, ale ta je mi celkem k ... když mne nikdo nezaplatí :(
ajaj, tak to držím palce,ať to vyjde :)
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

Langenbeck
Biceps
Příspěvky: 60
Registrován: sob čer 18, 2011 3:20 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od Langenbeck » ned čer 26, 2011 4:12 pm

díky... no druhou možností je chirurgie u kršky a anatomie u drugy - ale radši bych tu první možnost :)

Gieson
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od Gieson » ned čer 26, 2011 4:36 pm

tak ja nepisu, ze je to nejakej padnej argument, to si to do ctvrtaku opakovat, jenom jsem tlumocil, co jsem od tech demonstratoru slysel. Prioritou by melo byt, jak i ty pises a s tim souhlasim, aby to predali dalsim. Ale tech je vazne malo, za zimu a leto jsem pokal jenom jednoho, bohuzel, ale jak pro koho, jede do Vidne, kde dostal praci... Jinak jsem si nebyl jistej, jestli ti tutori dostavaji penize nebo kredity, tak jsem tipnul kredity... O tom tutorstvi moc nevim, ani podle ceho se hodnoti "kvalitni tutor", ale myslim, ze to v Dobronicich nekonci ;-)... ale jak jsou dobry a spatny demonstratori, urcite se najdou i spatni tutori...

blu87
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 12, 2011 2:35 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od blu87 » stř čer 29, 2011 4:01 pm

Tak já budu letos dělat tutora poprvé a můžu Ti s klidným svědomím říct, že z toho nemám ani kredity, ani peníze, ani jiné výhody :D

Freeez
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 03, 2011 12:54 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od Freeez » ned črc 03, 2011 12:57 pm

Neni to uz poprvy, ale mne se kazdej rok podari zapomenout jak je to se zapisem PVP, respektive sem to asi nikdy nevedel spravne. Takze zapisy PVP jsou nekdy od cervence a musim mit vsechno splneno, spravne?

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od kejmi » ned črc 03, 2011 1:30 pm

Freeez píše:Neni to uz poprvy, ale mne se kazdej rok podari zapomenout jak je to se zapisem PVP, respektive sem to asi nikdy nevedel spravne. Takze zapisy PVP jsou nekdy od cervence a musim mit vsechno splneno, spravne?
vsechno krom praxi :) loni slo imho zaposovat od zacatku cervence, ted porad nic :)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

xeex
Deltoideus
Příspěvky: 9
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:38 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od xeex » ned črc 03, 2011 2:37 pm

Ahojte!

Ja bych chtel získat nějaké informace o PVP: Adolescentologie a Urgentní medicína na ulici. Jak tam probíhá výuka a jaké jsou požadavky pro získání zápočtu?

Děkuji!

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od kejmi » ned črc 03, 2011 4:12 pm

xeex píše:Ahojte!

Ja bych chtel získat nějaké informace o PVP: Adolescentologie a Urgentní medicína na ulici. Jak tam probíhá výuka a jaké jsou požadavky pro získání zápočtu?

Děkuji!
na strankach fakulty je seznam vsech PVP, vcetne dni kdy se budou vyucovat a hlavne pro ktery rocnik jsou doporuceny... a v sisu je pak podrobnejsi info (staci hledat podle kodu predmetu) ;)
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

verocay
Biceps
Příspěvky: 51
Registrován: pát čer 10, 2011 5:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Volitelné předměty

Příspěvek od verocay » ned črc 03, 2011 4:49 pm

Freeez píše:Neni to uz poprvy, ale mne se kazdej rok podari zapomenout jak je to se zapisem PVP, respektive sem to asi nikdy nevedel spravne. Takze zapisy PVP jsou nekdy od cervence a musim mit vsechno splneno, spravne?
ony ty spravne informace jsou na fakultni strance vzdycky tak chytre skryty...

PVP se zapisuji od 11. 7. viz Nabídka volitelných předmětů pro akademický rok 2011/2012.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů