Mikrobiologie

Moderátoři: Medicinman, Formol

Kristyna
Biceps
Příspěvky: 58
Registrován: stř čer 22, 2011 3:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Kristyna » pon lis 11, 2013 4:33 pm

Ahoj,prosím vás chtěla jsem se zeptat...Jsem slyšela,že v loňských letech se člověk na zk z mirobiologie mohl v den zk napsat ke zkoušejicímu,ke kterému chtěl (když zrovna zkoušel).Letos to prý tak už nebude,což mě samozřejmě trochu vyvádí z míry. :D Mám vyhlídlý termín,kde je kapacit pro 3 lidi,tak jsem se chtěla zeptat,zda se třeba obecně netraduje,že by termíny s nižším počtem lidí nebo první zkouškové termíny a předtermíny zkoušeli nějací konkrétní vyučující? ;) Je mi to sice v podstatě jedno,ale stejně na psychiku lépe působí vidina chtěného zkoušejícího:) Děkuju

MarkyLF1
Biceps
Příspěvky: 49
Registrován: sob črc 16, 2011 5:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od MarkyLF1 » úte lis 12, 2013 7:44 pm

Kristyna píše:Ahoj,prosím vás chtěla jsem se zeptat...Jsem slyšela,že v loňských letech se člověk na zk z mirobiologie mohl v den zk napsat ke zkoušejicímu,ke kterému chtěl (když zrovna zkoušel).Letos to prý tak už nebude,což mě samozřejmě trochu vyvádí z míry. :D Mám vyhlídlý termín,kde je kapacit pro 3 lidi,tak jsem se chtěla zeptat,zda se třeba obecně netraduje,že by termíny s nižším počtem lidí nebo první zkouškové termíny a předtermíny zkoušeli nějací konkrétní vyučující? ;) Je mi to sice v podstatě jedno,ale stejně na psychiku lépe působí vidina chtěného zkoušejícího:) Děkuju
Loni snad všechny termíny, které byly odpoledne, zkoušel Holada. Jinak se to odhadnou snad nedá. Každopádně na mikračče byli v konečném důsledku všichni zkoušející v pohodě, když se na to nevykašleš, nebudeš mít problém u nikoho.

Panaitios
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 15, 2013 12:52 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Panaitios » pát lis 15, 2013 12:57 am

Ahoj lidi, napište mi, prosím, z čeho je zhruba ten úvodní test, co se píše na praktiku. Látka Mikry1 celá, nebo jen z praktik?
Vracím se po přerušení studia, tak jsem trochu out...

Kristyna
Biceps
Příspěvky: 58
Registrován: stř čer 22, 2011 3:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Kristyna » čtv led 02, 2014 9:32 am

Ahoj,mám poněkud hloupý dotaz,přesto pro mě důležitý. Chtěla bych se zeptat. Nepodařilo se mi zapsat mikračku a tak ji mám až 5.2. teď mi slečna nabídla možnost jít první týden zkouškového,ale nevím,jestli to stíhám. udělala jsem cca 40 otázek,ale nepamatuji si to,jak bych měla.musim to vždycky před zkouškou projít dvakrát. Myslíte,že bych to tak i stihla?Když vezmu v potaz,že příští týden je nějaký ten infekční blok...:-Sa případně kolik cca dní na inter.propedeutiku?vím,že je to u každého různé ale chtěla bych si to tak nějak odhadem přiblížit děkuju ;)

Janissinka
Quadriceps
Příspěvky: 101
Registrován: stř kvě 04, 2011 1:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Janissinka » čtv led 02, 2014 11:22 pm

Ahoj,
kolik času je potřeba věnovat mikračce? Ještě jsem pořádně nezačala, ale nějaký malinký přehled už mám. Přijde mi toho strašně moc, ale na druhou stranu statistika úspěšnosti je vysoká. :) Bohužel jsem zaspala s přihlašováním na zkoušky, takže mi na mikru zbyde asi 11 dní. Stačí to?

Díky za odpovědi ;)
"Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů."

MarkyLF1
Biceps
Příspěvky: 49
Registrován: sob črc 16, 2011 5:40 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od MarkyLF1 » pon led 06, 2014 5:53 pm

Na propedeutiku se dá připravit za den, dva, pokud ti jde pouze o to zkoušku udělat. Téměř se nevyhazuje, ikdyž stát se může cokoliv, nevíš na koho narazíš. Na mikračku mám podobný názor, po 11 dnech učení je reálné zkoušku udělat, někteří to zvládli po týdnu, ale na druhou stranu na ni někteří byli i třikrát. Pokud to náhodou nevyjde napoprvé, byla řada termínů v průběhu LS i zkouškového, ale osobně bych nedoporučovala ji moc odfláknout, pokud to bude čas dovolovat, při učení na patolu budete rádi že máte z mikry solidní základ (i na infekci se na patole vyhazuje)....

mona84
Deltoideus
Příspěvky: 6
Registrován: úte čer 18, 2013 7:12 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od mona84 » pát úno 07, 2014 11:55 am

prosim vas

jestli ma nekdo vypracované otazky Praktická zkouška???

diky :|

monika4419
Deltoideus
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 11, 2015 1:48 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od monika4419 » úte črc 12, 2016 10:32 am

Áďa píše:myslíte, že stačí se na zkoušku učit z vypracovaných otázek od cabicz a lenjulenky?
Z jake ucebnice se uci na mikracku? Co rikate na Votavu?

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti