promoce

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
bublina
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 22, 2011 11:37 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

promoce

Příspěvek od bublina » stř čer 22, 2011 11:41 am

Chtěla bych zeptat, jak je to s těma lístkama pro rodiče. Mně totiž na studijním nic nedali.

Uživatelský avatar
Lenjulenka
Biceps
Příspěvky: 57
Registrován: stř kvě 04, 2011 8:06 am
Kontaktovat uživatele:

Re: promoce

Příspěvek od Lenjulenka » čtv čer 23, 2011 2:38 pm

Mně Nosková řekla, že mi napíše mail (ten v SISu), kdy si budu moct pro lístky přijít.
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

bublina
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 22, 2011 11:37 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: promoce

Příspěvek od bublina » čtv čer 23, 2011 7:39 pm

Děkuju moc za info ;)

arham
Příspěvky: 1
Registrován: pon úno 02, 2015 5:52 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: promoce

Příspěvek od arham » pon úno 02, 2015 6:01 am

Ano - nesplnění 1 SRZk = jiná forma ukončení studia než stadartní a v takovém připadě je studium ukončeno...

Nechci se plést do něčeho, do čeho mi nic není - ale pokud je to fakt již jediná státnice, která ti zbývá - tak bych na ní šel až když bych si byl sám jistý, že šance na úspěch je větší a že není moc věcí, ve kterých by dokonale vykoupali... Zkrátka nespěchal bych za každou cenu...

Eventuélně si domluv konzultaci ;)
Our Actual Exams and mcse certification gre exam provide you 100% pass guarantee. You can get access to and exams. Our mcsa certification cost is also very useful tool. microsoft certification test for its easiness.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů