ukončení ročníku

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
medikLS
Deltoideus
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 12:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ukončení ročníku

Příspěvek od medikLS » úte čer 18, 2013 7:56 am

Zdravím. Příští rok nebudu v republice asi od června do října.A chtěl bych se zeptat,pokud budu mít odchozené všechny stáže a budou mi zbývat 1-2 státnice,je například možné je skládat až na podzim?S tím se nabízí také otázka,zda je vůbec reálné,že bych sehnal někde od prosince/ledna místo :)? Díky

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: ukončení ročníku

Příspěvek od Formol » stř čer 19, 2013 5:36 am

Ahoj, po ukončení poslední stáže máš na složení všech státnic dva roky - a po tu dobu jsi studentem vč. případného vyměření poplatku za delší studium. Jen nevím, jestli se něco změnilo, ale když jsem před pár lety státnicoval, tak byla celkem rizikem pediatrie, protože většina termínů byla vypisována jen pro kroužky, které právě odstážovaly.

Pokud netoužíš po nějakém speciálním oboru nebo po místě v Praze, pak leden nevadí. Já jsem měnil místo a obor k 1.4. a rozhodně se nejednalo o ojedinělé místo. Navzdory oficiálním proklamacím je mimo fakultní nemocnice poptávka po lékařích poměrně velká. A nejspíš bude hůř, protože po skončení výjimky pro přesčasovou práci pro zdravotníky budou lékaři chybět všude. A i když se to po česku zamaskuje administrativně, prvních pár průserů povede k úpravám...
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti