Soudní lékařství

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
zipi
Deltoideus
Příspěvky: 8
Registrován: stř kvě 18, 2011 7:33 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Soudní lékařství

Příspěvek od zipi » pát dub 27, 2012 6:29 pm

Ahoj, zakládám nové téma o soudním - pište sem prosím veškeré postřehy ze stáží, ze zkoušky, z čeho se učit, jak dlouho se učit apod. Díky :)

Martinski
Deltoideus
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 03, 2012 6:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Soudní lékařství

Příspěvek od Martinski » pát dub 27, 2012 7:22 pm

Soudní je kapitola sama pro sebe. Velmi nesmyslný přístup, který jen podporuje to, aby se studenti učili podvádět. Ve stručnosti. Učit se je nejlepší z vypracovaných otázek. V podstatě se očekává, že víte každé slovo, protože po vytažení otázek zkoušející z posluchárny, kde jsou všichni zkoušení, odejde. I když někdy neodejde, dělá si svoje a studenti vesele přípravu opíšou. Pak ale očekává, když už to člověk opsal, že taky řekne doslova všechno, jinak nemůže počítat s dobrou známkou. Nejhorší to mají ti, co jsou poctiví a připravují se tak, jak se to za týden dá normálně stihnout. Je jasné, že všechno se nenaučí a u zkoušky jsou obvykle ti horší. Tak má zkoušenost z před několika let. Počítám, že to bude stále stejné.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Soudní lékařství

Příspěvek od Formol » pát dub 27, 2012 8:37 pm

Dovolím si upřesnit, protože jsem ten poctivý blbec, který se z vypracovaných otázek neučil ani etiku. Pilin na mě působil dojmem člověka, který byl naprosto zmatený z toho, že jsem neodříkával text vypracovaných otázek (takže mě poslal domů - ale alespoň mi nenapsal termín). Druhý pokus u prof. Strejce byl naopak vynikající - koukl se na přípravu, řekl jsem pár věcí.. a pak mě přerušil s tím, že to asi umím a začal se ptát "záludně", tj. tak, abych musel alespoň stopově kombinovat (např. jak bych přišel na to, že člověk zemřel v hyperglykémii).
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

zeeshan123
Příspěvky: 1
Registrován: stř pro 31, 2014 4:18 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Soudní lékařství

Příspěvek od zeeshan123 » stř pro 31, 2014 4:24 pm

bulovka - ráno šílená visita kdy se 40 i více mediků musí vecpat do jednoho pokoje a nechat se urážet panem profesorem (při troše štěstí se zaměří na své asistenty nebo na pacienty), pak následují semináře... praktická výuka (typu ambulance či sál) žádná, ale údajně kdo má zájem a sám je aktivní, může se účastnit ve svém volnu kdykoli...
zkouška dle zkoušejícího, obecně ale nepatří k maligním
o motole nevím, snad sem někdo doplní...
Decrease your exam stress by using our latest Testking cisco networking and best quality Testking ceh training We provide with 100% pass guarantee along with marygrove and in first try by using our guaranteed and best quality flsouthern.edu and passguide.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti