Telovychov. lekarstvi a funkcni diagnostika,Genetika pro for

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kristyna
Biceps
Příspěvky: 58
Registrován: stř čer 22, 2011 3:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Telovychov. lekarstvi a funkcni diagnostika,Genetika pro for

Příspěvek od Kristyna » čtv zář 04, 2014 7:19 am

Ahoj,rada bych se zeptala,jestli nemá někdo zkušenost s těmito VP:Telovychovne lekarstvi a funkcni diagnostika a ještě v s VP: Genetika pro forenzni studie?Jestli byly Vp zajimave,za co se daval zapocet,pripadne jestli byla mozna nejaka absence?:)Moc dekuju

Áďa
Biceps
Příspěvky: 59
Registrován: ned črc 03, 2011 3:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Telovychov. lekarstvi a funkcni diagnostika,Genetika pro

Příspěvek od Áďa » sob zář 06, 2014 7:06 am

Kristyna píše:Ahoj,rada bych se zeptala,jestli nemá někdo zkušenost s těmito VP:Telovychovne lekarstvi a funkcni diagnostika a ještě v s VP: Genetika pro forenzni studie?Jestli byly Vp zajimave,za co se daval zapocet,pripadne jestli byla mozna nejaka absence?:)Moc dekuju
já jsem chodila na genetiku a ta se mi velmi líbila. bylo to nějak jenom 5x za semestr, vždy tak na 2-3 hodiny. Docházka se nedělala, ale zase pokud se chybělo, tak si musela zjišťovat, kdy je další hodina a kde. Zápočet byl za vyřešení testu otcovství a za imaginární docházku. Pro mě rozhodně zajímavý vp

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti