hygiena

Moderátoři: Medicinman, Formol

ianua1
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: ned čer 26, 2011 11:12 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

hygiena

Příspěvek od ianua1 » ned čer 26, 2011 11:17 am

ahojte,
chcem sa spytat ako to je so statnicami.teraz ma caka statnica z hygieny a mam obavy,ze ked sa mi nepodari,tak ze sa uz nevypisu ziadne terminy.su vypisane na srpen dva dni,ale tie su uz obsadene.musi byt statnica urobena dany akademicky rok alebo je mozne ju robit aj v piataku?alebo mi len ostava sa modlit,aby este vypisali nejake terminy?

Uživatelský avatar
Lenjulenka
Biceps
Příspěvky: 57
Registrován: stř kvě 04, 2011 8:06 am
Kontaktovat uživatele:

Re: hygiena

Příspěvek od Lenjulenka » ned čer 26, 2011 12:05 pm

Na státnici máš 2 roky od termínu zápočtu, takže klííííd ;)
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

Analfabetka
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 28, 2011 9:41 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hygiena

Příspěvek od Analfabetka » čtv črc 28, 2011 10:05 am

Lenjulenka píše:Na státnici máš 2 roky od termínu zápočtu, takže klííííd ;)
to jak na jakoukoliv statnici i v 6.taku? To se pak bere ISP nebo jak je to?

Nick
Deltoideus
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 11, 2012 10:34 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hygiena

Příspěvek od Nick » pon zář 24, 2012 8:20 pm

Ahoj. chtěla bych se zeptat,z čeho se učit na tuto státnici, jak dlouho jste se kdo učili? a jaký je rozdíl normální zkouška/státnice?Zjistila jsem totiž, že mám hygienu jako první stáž a trochu mě to vyděsilo.
díky:)

evil penguin
Biceps
Příspěvky: 50
Registrován: pon čer 20, 2011 5:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hygiena

Příspěvek od evil penguin » pon zář 24, 2012 8:41 pm

Nick píše:Ahoj. chtěla bych se zeptat,z čeho se učit na tuto státnici, jak dlouho jste se kdo učili? a jaký je rozdíl normální zkouška/státnice?Zjistila jsem totiž, že mám hygienu jako první stáž a trochu mě to vyděsilo.
díky:)
No blby je, ze tim padem mate dohromady pitvy a hygienu.. na statnice jsou vypracovane otazky a rozhodne se vyplati ucit z nich, ja jsem typ cloveka co i na ocni precetl ucebnici, ale na statnice byly ty vypsane otazky super. Jsou myslim dvoje a v kazdych z nich toho trochu chybi tak se vyplati zkombinovat oba zdroje. A taky davat pozor na prednaskach, to hodne pomohlo. Popitevak se da delat ve uz ve stredu misto v patek, coz je taky dobra volba, vzhledem k tomu, ze se pise z hygieny v patek zapoctovy test a odevzdava seminarka.

Takze prvni tri tydny davat pozor na hodinach a odpoledne delat seminarku a ucit ancu. Pak se nejlip zacit ucit na statnice a rychle je dat, protoze mi ver, se kdyz si je nechas na konec nebo az za rok, hygiena bude to posledni, co se ti bude chtit ucit, potom, co zazijes, jak jsou vsechny ostatni predmety ve ctvrtaku v pohode... dokud je clovek zvykly na teoreticky predmety, je to lepsi...

Nick
Deltoideus
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 11, 2012 10:34 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hygiena

Příspěvek od Nick » úte zář 25, 2012 8:27 am

Díky moc za info.
na tu pitvu je nejlepší asi čihák ne?
takže říkáš, že čtvrťák je krom hygieny v poho? a jakej je teda rozdíl státnice/zkouška?

evil penguin
Biceps
Příspěvky: 50
Registrován: pon čer 20, 2011 5:07 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hygiena

Příspěvek od evil penguin » úte zář 25, 2012 9:20 am

Nick píše:Díky moc za info.
na tu pitvu je nejlepší asi čihák ne?
takže říkáš, že čtvrťák je krom hygieny v poho? a jakej je teda rozdíl státnice/zkouška?
Na pitvy byl nejlepsi Grim 5 a davat co nejvic pozor na hodine.. teda pokud u toho tela stoji nekdo, kdo to dokaze efektivne zopakovat..

Jinak ctvrtak muze byt v pohode, jestli ti staci ze vseho dvojky, trojky.. jestli chces treba stypko, tak je potreba se ucit skoro porad, ale zas bez stresu z toho, ze by te z nejake zk vyhodili, to se fakt stava uplne vyjimecne.. nejtezsi zkousky rozsahem byly asi infekce a dermacka.. a statnice mely sice taky dost zk otazek, ale jinak zkouska samotna krome toho, ze tam sedi komise, moc jina neni...

Nick
Deltoideus
Příspěvky: 11
Registrován: stř led 11, 2012 10:34 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hygiena

Příspěvek od Nick » úte zář 25, 2012 9:35 am

Super, tos mě celkem uklidnil:) tak snad se ta hygiena s pitvou zvladnout ve zdraví dá:) a pokud říkáš, že geim 5. stačí tak je to supr.
díky moc:)

petr-liska
Deltoideus
Příspěvky: 16
Registrován: čtv srp 30, 2012 3:10 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hygiena

Příspěvek od petr-liska » ned úno 10, 2013 11:54 am

Zdravím.Co prosím patří do otázky "problematika hygienických limitů"? Díky

caesonie
Deltoideus
Příspěvky: 6
Registrován: ned kvě 29, 2011 11:41 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: hygiena

Příspěvek od caesonie » pon srp 26, 2013 1:48 pm

Ahoj, nevite, jak se resi dochazka? Mam hygienu hned na zacatku chtela bych se ji co nejdriv zbavit, ale budu muset jeden den chybet a nechci si to pak nahrazovat, kdyz uz budu mit dalsi staze.. Diky

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host