Nova patobiochemie

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Eleanor
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 31, 2013 11:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Nova patobiochemie

Příspěvek od Eleanor » sob srp 31, 2013 11:52 am

Ahoj,prosím vas letos je patobiochemi udelana trosku jinak nez byvala. Jedna se o PVP a mame si vybrat ze 3 jednu,kterou si zapisem a z niz pak budem delat zkousku. Bud je moznost: 1.Dedicne metabolicke poruchy( Kozich),2.Molekularni onkologie (Sedo),3.Biochemické poruchy (Zima). Nevim,co si mam vybrat a proto jsem chtela poprosit, kdo uz absolvoval zk z patbioch. drive, jestli by mi nemohl doporucit,ktera cast mu prisla nejzajimavejsi a nejlehci? Nechci si neco zapsat a pak se trápit. Předem mockrát děkuji :)

Hodoran
Deltoideus
Příspěvky: 19
Registrován: úte kvě 10, 2011 6:16 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova patobiochemie

Příspěvek od Hodoran » sob srp 31, 2013 2:04 pm

Ahoj, jsem jeden z těch šťastlivců, kteří prodělali patobiochemii letos, tj. 2012/2013. Nutno říci (co vím z doslechu), že se přístup jednotlivých ústavů i tamních examinátorů u zkoušky různí. Osobně jsem byl na "svém" ústavu - kde jsem absolvoval ve druháku chemii, "U Šeda". "U Zimy" to drtili nejvíce, "U Kožicha" pro Čechy zase nebyly téměř termíny (v řádném vlastně vůbec - jen pro anglickou paralelku). Jak jsem již napsal, přístup jednotlivých učitelů u zkoušky je opravdu individuální, o tom by se mohli rozpovídat dotyční (vy)zkoušení. Obsah by měl být asi stejný, jako doposud, s tím rozdílem, že jakou si zvolíš patobiochemii, na ten ústav budeš chodit na přednášky a u těch učitelů budeš skládat zkoušku. Obsahově: http://www.wikiskripta.eu/index.php/Por ... 1._LF,_VL) po 28 otázkách - DMP 1-28, Onko 29-68, Poruchy 69-84. Všechny přednášky samozřejmě měly něco do sebe, některé byly zajímavé méně, nejvíce mě zaujaly "Poruchy" - tedy "U Zimy", konkrétně přednášky dr. Pláteníka.

Uživatelský avatar
Bára
Biceps
Příspěvky: 55
Registrován: pát kvě 20, 2011 3:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova patobiochemie

Příspěvek od Bára » stř zář 04, 2013 12:12 pm

Hodoran píše: "U Kožicha" pro Čechy zase nebyly téměř termíny (v řádném vlastně vůbec - jen pro anglickou paralelku).
Počkat, počkat - a to je vážně možný???! Já myslela, že existuje snad nějaká povinnost ohledně vypisování termínů... Snad když jsou na předmět zapsaní čeští studenti musí mít možnost zapsat se i na zk?! A pokud to tedy vážně tak hloupě bylo, jak to dotyční zvládli? Máte ještě někdo zkušenosti s patobioche ústavy o které byste se chtěli podělit? Docela by nám to pomohlo s výběrem (jsem si jistá, že nemluvím jen za sebe). Co je pravdy na tom, že "u Kožicha" zkouší hlavně genetiku a na ostatních dvou dosti hrotí biochemii jako takovou??? Dík moc za tipy ;)

Áďa
Biceps
Příspěvky: 59
Registrován: ned črc 03, 2011 3:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova patobiochemie

Příspěvek od Áďa » stř zář 04, 2013 12:54 pm

Bára píše:
Hodoran píše: "U Kožicha" pro Čechy zase nebyly téměř termíny (v řádném vlastně vůbec - jen pro anglickou paralelku).
Počkat, počkat - a to je vážně možný???! Já myslela, že existuje snad nějaká povinnost ohledně vypisování termínů... Snad když jsou na předmět zapsaní čeští studenti musí mít možnost zapsat se i na zk?! A pokud to tedy vážně tak hloupě bylo, jak to dotyční zvládli? Máte ještě někdo zkušenosti s patobioche ústavy o které byste se chtěli podělit? Docela by nám to pomohlo s výběrem (jsem si jistá, že nemluvím jen za sebe). Co je pravdy na tom, že "u Kožicha" zkouší hlavně genetiku a na ostatních dvou dosti hrotí biochemii jako takovou??? Dík moc za tipy ;)
na přednáškách se nám postupně vystřídaly všechny 3 ústavy, ale na zkoušku vypisoval jenom šedo a zima (kožich jen pro angličany letost) a bylo jen na tobě, ke komu se na termín zapíšeš (někdo byl třeba na první pokus u zimy, na druhý u šeda)- takže se vůbec nelekej, pokud si teď vybereš kožichův ústav, tak určitě vypíše standartní počet termínu ;) budete to mít úplně jinak než my (možná lepší :) )

Uživatelský avatar
Bára
Biceps
Příspěvky: 55
Registrován: pát kvě 20, 2011 3:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova patobiochemie

Příspěvek od Bára » stř zář 04, 2013 6:01 pm

Jej a jo - to mě taky mohlo napadnout :D každopádně dík za info ;)

...a když porovnáte Šedův a Zimův ústav (příp. tedy i Kožichův pokud máte někdo zkušenosti) - jaký byl lepší/zajímavější/náročnější/nudnější/užitečnější...?

Eleanor
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 31, 2013 11:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova patobiochemie

Příspěvek od Eleanor » pát zář 06, 2013 3:54 pm

Ja teda nevim,jestli Áďa uvedla spravné info..Na studijním bylo řečeno,že si vybereš jeden ústav,chodis na jeho prednasky a na zk se hlasis na ten ustav,jehoz PVP sis zapsala.A nezkousi se uz vsechny otazky jako tomu bylo,ale jen otazky patrici do te oblasti tveho PVP (takze bys udajne mela umet 1/3 informaci)..No a snad by ta zk mela jit udelat nekdy v prubehu zimniho semestru-driv nez ve zkouskovem-ale tohle mam jen z druhy ruky,tak nezarucuju. Nevi o tom nekdo? Jinak vsem moc dekuju,ze odpovedeli :)

Áďa
Biceps
Příspěvky: 59
Registrován: ned črc 03, 2011 3:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova patobiochemie

Příspěvek od Áďa » sob zář 07, 2013 6:47 am

Eleanor píše:Ja teda nevim,jestli Áďa uvedla spravné info..Na studijním bylo řečeno,že si vybereš jeden ústav,chodis na jeho prednasky a na zk se hlasis na ten ustav,jehoz PVP sis zapsala.A nezkousi se uz vsechny otazky jako tomu bylo,ale jen otazky patrici do te oblasti tveho PVP (takze bys udajne mela umet 1/3 informaci)..No a snad by ta zk mela jit udelat nekdy v prubehu zimniho semestru-driv nez ve zkouskovem-ale tohle mam jen z druhy ruky,tak nezarucuju. Nevi o tom nekdo? Jinak vsem moc dekuju,ze odpovedeli :)
stačí si můj příspěvek přečíst celý a zjistíš, že jsem pouze uváděla na pravou míru, jak to u nás bylo s termínama, aby slečna nebyla vyděšená ;) a co jsem slyšela, tak by nová biochemie měla vypadat, tak jak jsi psala a s tima předtermínama je to možné, my jsme mohli dělat zkoušku hned po vánocích. Co se srovnání týče, tak moc nepomůžu, já mám zkušenosti pouze s šedovým ústevem (jak bioche, tak patche) a ztěžovat si zejm. na průběh zkoušky nemůžu.

arabella
Příspěvky: 1
Registrován: sob bře 14, 2015 12:26 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova patobiochemie

Příspěvek od arabella » sob bře 14, 2015 12:29 pm

Ahoj,prosím vas letos je patobiochemi udelana trosku jinak nez byvala. Jedna se o PVP a mame si vybrat ze 3 jednu,kterou si zapisem a z niz pak budem delat zkousku. Bud je moznost: 1.Dedicne metabolicke poruchy( Kozich),2.Molekularni onkologie (Sedo),3.Biochemické poruchy (Zima). Nevim,co si mam vybrat a proto jsem chtela poprosit, kdo uz absolvoval zk z patbioch. drive, jestli by mi nemohl doporucit,ktera cast mu prisla nejzajimavejsi a nejlehci? Nechci si neco zapsat a pak se trápit. Předem mockrát děkuji :)
Pass your testking and in first try by using our guaranteed and best quality test-king toefl practice test If you are looking for fast success in usj.edu then join today to find complete testking and pass passguide on first try. A person can pick northwood.edu

ulna001
Příspěvky: 1
Registrován: stř srp 05, 2015 11:31 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Nova patobiochemie

Příspěvek od ulna001 » stř srp 05, 2015 11:35 am

Ahoj mohla bych se zeptat na porovnání Patobiochemie 1 (Kožich) a Patobiochemie (Zima) ?? :) Nějaké porovnání? Jak je to tedy prosím s těmi zkouškovými termíny ? :) Jak probíhala výuka letos? :) nemůžu se totiž rozhodnout, kterou zvolit a nějaké recenze by se hodily :) děkuji

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů