VP

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Kristyna
Biceps
Příspěvky: 58
Registrován: stř čer 22, 2011 3:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

VP

Příspěvek od Kristyna » stř črc 10, 2013 2:50 pm

Ahoj,

prosím vás neměl by někdo tip na VP do třeťáku?Je tu možností dost,ale u řady z nich není v SIS ani požadavek na udělení zápočtu? Chtěla bych něco "nenáročného" z hlediska přípravy...Slyšela jsem,že Neurovědy jsou snad za účast? Děkuju ;)

tiena.
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 25, 2013 5:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: VP

Příspěvek od tiena. » pon črc 15, 2013 8:37 am

myslim, ze na Neurovedach se po nas (pred 3 lety) nic nechtelo - ale ani si nijak nevzpominam, ze by mi to neco dalo.
Naopak VP, ktere povazuju za nejlepsi, co jsem si behem studia zvolila, byly Zaklady EKG s Kittnarem (kolektivne psany a svepomoci opravovany test na konci, zapocet pak dostali vsichni, pokud vim).

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti