Mikrobiologie

Moderátoři: Medicinman, Formol

marka119
Příspěvky: 2
Registrován: pon úno 04, 2013 8:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od marka119 » úte úno 05, 2013 1:02 pm

Áďa píše:
marka119 píše:Ahoj. Prosím, nevíte někdo, kdy byly loni vypisovány termíny na zkoušku z mikrobiologie v létě?? .
jedna holka už psala julákovi,jestli budou termíny v březnu, tady je odpověď:
Každoročně po skončení zkouškového období vypisuji termíny během celého
letního semestru včetně léta. Termíny vypisuji na požádání studentů a po
dohodě, takže až to bude aktuální ozvěte se, budu-li ještě zde, jistě se
dohodneme. S pozdravem J. Julák.

Děkuju moc:-)

Uživatelský avatar
UnderDog
Biceps
Příspěvky: 29
Registrován: ned čer 05, 2011 9:43 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od UnderDog » čtv čer 13, 2013 7:03 pm

Mám takový dotaz - myslíte, že mi hrozí nějaký postih či nevole, když jdu na prví termín z mikry v červnu? :roll:

Langenbeck
Biceps
Příspěvky: 60
Registrován: sob čer 18, 2011 3:20 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Langenbeck » pát čer 14, 2013 3:18 pm

nehrozí... já byl napoprvé (a naposled) u Juláka v září a v pohodě :)

lena
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 02, 2013 5:59 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od lena » pon zář 02, 2013 6:01 am

Zdravím, ráda bych se zeptala, jak vypadal onen vstupní test z mikrobiologie na začátku semestru, máme čekat něco zákeřného nebo jen základy z látky probírané minulý semestr, kdy bohužel většina lidí nevěnovala mikrobiologii až takovou pozornost..? děkuji =)

bern
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 10, 2013 6:50 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od bern » pon zář 02, 2013 9:01 am

lena píše:Zdravím, ráda bych se zeptala, jak vypadal onen vstupní test z mikrobiologie na začátku semestru, máme čekat něco zákeřného nebo jen základy z látky probírané minulý semestr, kdy bohužel většina lidí nevěnovala mikrobiologii až takovou pozornost..? děkuji =)
test musí být letošní novinkou, alespoň naše skupina minulý rok nic nepsala

Eleanor
Příspěvky: 3
Registrován: sob srp 31, 2013 11:46 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Eleanor » pát zář 06, 2013 3:49 pm

Ahoj, chtěla bych vás poprosit o pomoc se seminárkou..Nejsem si jista,jestli jsem to pochopila spravne. Na strance www.pubmed.com jsem si zadala tema sve prace (poliomyelitis),dala to review a vyhledalo mi to radu clanku.Nasla jsem si jeden, ktery me zaujal,rozklikla jsem ho a vyjel mi pomerne kratky odstavec. Chtela jsem se tedy zeptat,zda se jedna jen o nejaky vynatek a cely clanek ziskam az pres ten skolni server? Pripadne jak? A jestli se to nejak hrotilo-citace apod. Na gymplu jsme sice psali "seminarni praci",ale nijak se to nehrotilo z formalniho hlediska..Moc dekuju za jakoukoliv odpoved :)

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Medicinman » sob zář 14, 2013 8:13 pm

Na pubmedu ti vyjede abstrakt. Jedná se o jakési shrnutí článku. Technicky je možné si to přes školu nějak získat celé, ale já to bez problémů ozdrojoval z abstraktu :) Jako dobrý zdroj článků, z nichž je i více zdarma přístupných doporučuji zkusit i New English Journal of Medicine ( www.nejm.org ).

kyspina
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 16, 2011 11:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od kyspina » pon lis 04, 2013 2:04 pm

Ahoj, prosím nevíte někdo, jak lze získat ten článek celý přes školu, jsem z toho totiž nějaká nemoudrá :?
díky

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Formol » pon lis 04, 2013 7:09 pm

kyspina píše:Ahoj, prosím nevíte někdo, jak lze získat ten článek celý přes školu, jsem z toho totiž nějaká nemoudrá :?
díky
Ahoj, většinou stačí se podívat na ten článek (třeba i cestou PubMedu a odkazu v něm nebo cestou databází odkazovaných na webu knihovny) někde ze školní sítě, tedy z knihovny nebo z počítačové učebny. Z domu to jde hůř, např. na MU se lze připojit přes VPN, ale o takové možnosti na 1.LF nevím.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Uživatelský avatar
Azrael
Biceps
Příspěvky: 48
Registrován: stř kvě 04, 2011 9:13 am
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mikrobiologie

Příspěvek od Azrael » ned lis 10, 2013 7:40 pm

Jde se přihlásit celkem v pohodě přes Portál elektronických zdrojů (platí pro celou UK). Návod je tady. Samozřejmě, úplně všude se člověk nedostane. Jinak na PubMedu se dá vlevo zaškrtnout "Free full text available" a vyjedou jen výsledky, kde je plný text článku dostupný zdarma :)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host