Povinnosti při zápise do 4. ročníku

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
xeex
Deltoideus
Příspěvky: 9
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:38 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Povinnosti při zápise do 4. ročníku

Příspěvek od xeex » pon črc 18, 2011 7:24 am

Ahojte!

Ja bych chtěl dozvědet, co potřebujeme kromě hotových studijných povinností, minimálního počtu kreditu a tuberkulínového testu při zápise do 4. ročníku.
Při TBC testu stačí potvrzení, že jsem to vykonal a výsledek je negativní, alebo potřebujeme potvrzení o preočkování?

Děkuji.

pajuli.k
Deltoideus
Příspěvky: 8
Registrován: ned kvě 15, 2011 1:42 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Povinnosti při zápise do 4. ročníku

Příspěvek od pajuli.k » ned črc 31, 2011 8:16 am

xeex píše:Ahojte!

Ja bych chtěl dozvědet, co potřebujeme kromě hotových studijných povinností, minimálního počtu kreditu a tuberkulínového testu při zápise do 4. ročníku.
Při TBC testu stačí potvrzení, že jsem to vykonal a výsledek je negativní, alebo potřebujeme potvrzení o preočkování?

Děkuji.
Ahoj, byla jsem velmi mile na studijním poučena, že každému přišly už 2! emaily s touto informací :-D no jinak ti v tom výčtu chybí snad už jenom potvrzení o vykonané preventivní prohlídce. Jinak kopie toho údajného mailu visí i na nástěnce pro 3. ročník na studijnim (což mi bylo osobně ukázáno :))

Kiera
Deltoideus
Příspěvky: 5
Registrován: stř kvě 11, 2011 6:51 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Povinnosti při zápise do 4. ročníku

Příspěvek od Kiera » pát srp 26, 2011 8:14 am

Ahoj, chtěla bych poradit, myslíte, že bude u zápisu nějaký problém, když mám v Sisu vše splněno, ale v indexu mï chybí dva podpisy? A když nebudu mít tuberkulinový test? :-) děkuju, říkám si, že sice dostanu asi vynadáno, ale že mě snad zapíšou, když tam půjdu v ten hromadný den, kdy se zapisuje celý ročník...?

nejaga
Deltoideus
Příspěvky: 6
Registrován: ned srp 28, 2011 8:26 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Povinnosti při zápise do 4. ročníku

Příspěvek od nejaga » ned srp 28, 2011 8:36 am

Kiera píše:Ahoj, chtěla bych poradit, myslíte, že bude u zápisu nějaký problém, když mám v Sisu vše splněno, ale v indexu mï chybí dva podpisy? A když nebudu mít tuberkulinový test? :-) děkuju, říkám si, že sice dostanu asi vynadáno, ale že mě snad zapíšou, když tam půjdu v ten hromadný den, kdy se zapisuje celý ročník...?

No to si teda opravdu nemyslím, že tě zapíšou... :roll:

rose61
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 25, 2015 12:45 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Povinnosti při zápise do 4. ročníku

Příspěvek od rose61 » stř bře 25, 2015 1:00 pm

Alespoň před rokem to vypadalo takto. 1x 14 dní,celkem 5x,některé přednášky i méně než hodinové.Řekl bych,že předmět je určen především lidem s hlubším zájmem o neuro(témata např.mediátorové systémy,morfologie synapsí,vývoj a plasticita mozku,atd).Prezence se dělala formou kolujícího papíru,takže případná absence v pohodě.Zápočet na základě prezence. Osobně mě více oslovily Petrovického dráhy CNS.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů