Chemie-2.par.

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
kejmi
Quadriceps

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od kejmi » pon čer 13, 2011 6:57 pm

SEN píše:Anču s pohádkama - to myslíš Čiháka ? :D :D
ne, to myslim Grim(m)ovo pohadky :lol:
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

SEN
Quadriceps

Příspěvek od SEN » pon čer 13, 2011 7:04 pm

kejmi píše:
SEN píše:Anču s pohádkama - to myslíš Čiháka ? :D :D
ne, to myslim Grim(m)ovo pohadky :lol:
:D :D :D , jj, dmeska mám fakt dlouhý vedení :D, já na toho Grima úplně zapomněl :D . Tak jsou to frajeři, když to dali z toho ;). Tak jsem si teda dost komplikoval život s Čihákem :D

maria
Biceps

Příspěvek od maria » pon čer 13, 2011 7:45 pm

Tak s tím, že lidí, kteří dali zk s Ledvinou je menšina, vážně nesouhlasim.U nás se učili z Ledviny snad všichni.Z Harpera tak maximálně doplnili to,co v Ledinovi nebylo.Od kamarádky z 1.paralelky vím to samé.Občas ho někdo použil kvůli těm obrázkům cyklů,ale to je všechno.Nesrovnávala bych to s Konrádovou.

Lenjulenka
Biceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lenjulenka » pon čer 13, 2011 9:07 pm

maria píše:Tak s tím, že lidí, kteří dali zk s Ledvinou je menšina, vážně nesouhlasim.U nás se učili z Ledviny snad všichni.Z Harpera tak maximálně doplnili to,co v Ledinovi nebylo.Od kamarádky z 1.paralelky vím to samé.Občas ho někdo použil kvůli těm obrázkům cyklů,ale to je všechno.Nesrovnávala bych to s Konrádovou.
Pokud můžu mluvit za 1. paralelku, tak tam o Ledvinovi mluví jako o "renální učebnici", což svědčí o tom, jak ji mají rádi :-) Řekla bych ale, že se z ní učila slabá polovina; Harpera jsme snad měli všichni. V dnešních podmínkách absolvování předmětu ale nevím nevím, Ledvina by dle mého názoru nestačil (eliminační je zkouškový test, na ten je fakt potřeba Harper; examinátoři jsou hodní, takže za podmínek, jaké jsme měli my - tedy žádný zkouškový test - to jistě bylo průchozí i s Ledvinou...).
http://lenjulenka.blog.cz ...anatomie a jiné hlouposti :)

kejmi
Quadriceps

Příspěvek od kejmi » úte čer 14, 2011 9:54 am

Lenjulenka píše:Pokud můžu mluvit za 1. paralelku, tak tam o Ledvinovi mluví jako o "renální učebnici", což svědčí o tom, jak ji mají rádi :-)
na 2. paralelce se rikalo "nebud nefrotickej", takze myslim ze podobnej pristup :lol:
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Jennn
Deltoideus

Příspěvek od Jennn » sob čer 25, 2011 8:35 pm

Nevíte, jestli se už někdy stalo,že by navýšili počet míst u prázdninových termínů?Momentálně je všechno až do září plné,protože zrušili termíny na fyziologii...Z termínů na příští týden se odhlásil jeden člověk a na červencové čeká spousta dalších lidí,kteří nemají termín vubec...

Jya
Deltoideus

Příspěvek od Jya » pát črc 01, 2011 2:49 pm

Chci se zeptat...je mi jasné, že základy z chemie bych měla mít z gymplu..bohužel na gymplu jsme zrovna neměli dvakrát dobré podmínky pro vyuku chemie a tak mně zajímá, jestli se základy z obecné chemie, anorganiky a organiky hodí ještě zopáknout před tím, než se začnu učit biochemii...třeba se na to mrknout do středoškolské učebky....co myslíte? Nebo se radši soustředit rovnou na biochemii? Díky moc

Jennn
Deltoideus

Příspěvek od Jennn » úte zář 06, 2011 6:19 pm

Nedá se nějak zjistit, kdo zkouší příští týden??Ne,že by to něco měnilo,ale alespoň se kdyžtak psychicky připravit na nejhorší:-/

Áďa
Biceps

Příspěvek od Áďa » pát zář 16, 2011 8:23 am

knížky už se tu sice probíraly, ale mě by zajímalo, jestli si mám pořídit harpera a nebo matouše (ten tu zatím nebyl ani zmíněný) .... předem děkuji za názory 8-)

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » pát zář 16, 2011 11:57 am

Já se učil z Harpera a doporučuji ho - je sice trochu hůře stravitelný a je velký, ale schémátka jsou tam hezká a na jedné stránce. Matouše jsem viděl jen letmo, ale nějak mi nepadl do oka.

Odpovědět