Chemie-2.par.

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
evickaag
Deltoideus
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 14, 2013 10:45 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Chemie-2.par.

Příspěvek od evickaag » čtv zář 19, 2013 9:50 am

Podle mě je úplně fuk, z čeho se kdo učí...A formulaci o tom, že lépe umět půlku z Harpera než z čehokoliv jiného, bych se obloukem vyhnula...To je cesta do pekel...I v tom Ledvinovi, což je co do obsahu jednoznačně nejméně rozsáhlá učebnice, je toho mnohem více, než se u zkoušky žádá! Pak záleží na každém, zda se mu snáz nacházejí fakta v knize hodně obsáhlé, se spoustou poznámek, nebo v učebnici skromnější...V obou případech platí, že žádaná fakta jsou tam i tam...Jasně...Když někde kapitola chybí, holt se ji odtamtud učit nebudu :D Sama mám ale ve svém okolí zkušenost se spoustou studentů, kteří se ať už na anatomii, nebo ve druháku na fyziole a bichemii utopili v hromadě informací tak, že nebyli schopni odlišit podstatné...A to se u zkoušek trestá! Ne to, že by student uměl a rozuměl základu a neuměl ho dále rozšiřovat o poznámky pod čarou! To platí všude...Když nenaražíš na debila, samozřejmě :D Do kategorie učebnic, ve který se lze se špatným přístupem snadno utopit, rozhodně řadím Čiháka, Harpera, Myslivečka... :D Nekřižujte mě, prostě je to tak...Zpětně jsem rozhodně ráda, že jsem se nedržela jen jich ;)

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host