2. ISP

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
nataliek
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 28, 2016 11:37 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

2. ISP

Příspěvek od nataliek » ned srp 28, 2016 11:41 am

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, zda někdo neví, jak je to od toho roku s ISP. V prváku jsem neudělala anatomii, proto jsem měla ISP na 2. ročník. Tedka mám poslední pokus na chemii a když ji neudělám, jestli mám ještě možnost mí další ISP pro třeťák s chemií.

Diky moc za rady! :)

povinnost
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 02, 2017 8:24 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: 2. ISP

Příspěvek od povinnost » čtv úno 02, 2017 8:25 pm

Chtěl bych mít více informací příliš, protože mám podobné situaci jako dříve komentátor. Zdravím tě

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti