CŽV- zápis do druháku

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Nightmare.7
Deltoideus
Příspěvky: 20
Registrován: ned črc 07, 2013 7:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

CŽV- zápis do druháku

Příspěvek od Nightmare.7 » úte črc 01, 2014 6:31 am

Ahoj,úspěšně jsem zvládla 1.ročník v kurzu CŽV,na studijním jsem i dostala osvědčení o splněném kurzu,doklad o splněnených skouškách a doklad o přijetí do 1.ročníka.Teď si ale nevím přesně spomenout jak to probíhá,mohli by jste mi poradit? Já se nejprve zapíšu do 1.ročníku,pak mi ty zkoušky uznají a rovnou mě zapíšou do druháku? Za veškeré info o postupě který mě čeká budu moc vděčná :)

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů