uznání zkoušek na zub.lek.?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
januulllle
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 04, 2013 11:27 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

uznání zkoušek na zub.lek.?

Příspěvek od januulllle » stř zář 04, 2013 11:31 am

Ahoj ;)
Chtěla jsem se zeptat, jeslti někdo nevíte, jak je to s uznáním zkoušek při přestupu z Všeobecného na Zubní lékařství, kdybych příští rok úspěšně udělala zkoušky.. Poradítě někdo? Díky moc :)

Lauda
Deltoideus
Příspěvky: 10
Registrován: čtv srp 29, 2013 5:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: uznání zkoušek na zub.lek.?

Příspěvek od Lauda » ned zář 29, 2013 11:33 pm

januulllle píše:Ahoj ;)
Chtěla jsem se zeptat, jeslti někdo nevíte, jak je to s uznáním zkoušek při přestupu z Všeobecného na Zubní lékařství, kdybych příští rok úspěšně udělala zkoušky.. Poradítě někdo? Díky moc :)
No já si myslím, že když některe věci jsou 100% stejné tak by se to mělo uznat, ale přesně nevím. Mě třeba uznali latinčinu a to jsem přestupoval z filologické na přirodověděcku :D

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host