ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Moderátoři: Medicinman, Formol

SEN
Quadriceps
Příspěvky: 111
Registrován: stř čer 08, 2011 6:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od SEN » sob zář 10, 2011 3:22 am

[quote=''Kejmi''] a pokud clovek nenarazil na nejmenovanyho nasranyho zkousejiciho, tak s celou patfyzou imho nebyl problem...[/quote]

Hezky napsano :D. Jestli myslis jisteho zkousejiciho od S s hackem (pisu to na mobilu, jinak bych to tak nevysvetloval :D ), tak ten zkousel i me a zkousel vsechny otazky-nicmene prave na diagnostice jednoho kluka pohrbil. No ja na tohoto zkousejiciho budu opet hezky vzpominat-tak jako prave na toho Lahgmajera z druhaku:).

Pak me jeste napadl jisty od K-ten pry v urcity den vyrazil 7 studentu...

Jinak mas pravdu, ze co se diagnostiky tyka, tak tam byla vetsina otazek znama.

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od kejmi » sob zář 10, 2011 7:15 pm

Formol píše:
kejmi píše:ja teda myslela, ze kdyz nekdo opakuje, tak pak musi dat vsechno co si nabere, kdyz neda tak adios bez ohledu na kredity, pze se snad neda opakovat dvakrat po sobe, ne? nebo zase s kreditnim systemem vymekli? :shock:
Trochu OT poznámka, ale to, co se děje na LF (nejen na 1.LF) nemá s kreditovým systémem moc společného - spíše se "někdo" pokouší pomocí obezliček naroubovat kreditový systém na starý koncept fixního studijního plánu tak, aby se fixní plán moc nezměnil, a pomocí dalších obezliček je třeba mírnit případnou přílišnou tvrdost nebo dokonce neprůchodnost, kterou do systému zavlekly roubovací obezličky (možná si pamatuješ rok, kdy muselo být na postup do druháku 60 kreditů, ovšem značné části prváků dva kredity chyběly, protože nebyla dostatečná kapacita na PVP pro prváky a za povinné předměty měli jen 58 kreditů :lol: ).
si jaksi pamatuju, kdyz sem prvni rocnik co na kredity najel a snad pulce rocniku napsali ze nesplnili kredity a ukoncujou jim studium :lol: me se holt jenom nelibi vecny zmeny podminek...
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Uživatelský avatar
kejmi
Quadriceps
Příspěvky: 168
Registrován: stř kvě 04, 2011 5:54 pm
Bydliště: Praha
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od kejmi » sob zář 10, 2011 7:18 pm

SEN píše:[quote=''Kejmi''] a pokud clovek nenarazil na nejmenovanyho nasranyho zkousejiciho, tak s celou patfyzou imho nebyl problem...
Hezky napsano :D. Jestli myslis jisteho zkousejiciho od S s hackem (pisu to na mobilu, jinak bych to tak nevysvetloval :D ), tak ten zkousel i me a zkousel vsechny otazky-nicmene prave na diagnostice jednoho kluka pohrbil. No ja na tohoto zkousejiciho budu opet hezky vzpominat-tak jako prave na toho Lahgmajera z druhaku:).

Pak me jeste napadl jisty od K-ten pry v urcity den vyrazil 7 studentu...

Jinak mas pravdu, ze co se diagnostiky tyka, tak tam byla vetsina otazek znama.[/quote]
ne, ja myslela jistyho zkousejiciho od V(o), ktery do mistnosti kde jsem delala zk ja, pribeh s tim, jak jsou studenti tupi a ze ze ctyr tri lidi vyhodil a jednomu dal C- :lol:
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od Formol » ned zář 11, 2011 7:28 am

Když už se chcete kasat, kdo zažil většího kastrovaného samce tura domácího na zkoušce, tak se také přidám - jistý přednosta, jehož jméno začíná na N, ústní prospal a následné hodnocení proběhlo stylem "Nepamatuji si, že byste mi toho moc řekl. U několika doplňujících otázek jste ale věděl. Takže trojka."
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

Anténka
Deltoideus
Příspěvky: 22
Registrován: ned črc 17, 2011 7:29 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od Anténka » ned zář 11, 2011 8:09 am

a když nebudu mít zkoušku z anatomie,jinak všechno ostatní ano,tak co budu moct mít v meziročníku za předměty.Na stránkách fakulty je sice tabulka prerekvizit pro tento rok,ale moc tomu nerozumím,nevím jaký je rozdíl mezi kolonkou zápis a zkouška....

SEN
Quadriceps
Příspěvky: 111
Registrován: stř čer 08, 2011 6:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od SEN » ned zář 11, 2011 8:10 am

Formol píše:Když už se chcete kasat, kdo zažil většího kastrovaného samce tura domácího na zkoušce, tak se také přidám - jistý přednosta, jehož jméno začíná na N, ústní prospal a následné hodnocení proběhlo stylem "Nepamatuji si, že byste mi toho moc řekl. U několika doplňujících otázek jste ale věděl. Takže trojka."
To fakt :D??? Tak to je husty! Na to bych si normalne stezoval a nebo uz si nekdo stezoval, pac jsem neslysel zatim i nikom z meho okoli, ze by ho tento rok on zkousel :D.

Ale jeho prednasky zase byly odpocinkovejsi a to bylo prijemne. S jinymi jsem si ani pomalu nestihal zapsat, tady jsem stihl i grafickou nastavbu v podobe podtrhavani :D.

Pan od V, no budu se muset podivat do seznamu zamestnancu ;)

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od Formol » ned zář 11, 2011 10:24 am

SEN: Nestěžoval jsem si, protože jsem byl současně tak naštvaný i znechucený, že mě to vůbec nenapadlo. Takže jsem se jen urazil a nestal jsem se patofyziologem ábržto biofyzikem :ugeek: Jen nevím, jestli to pro patofyziology není spíše výhrou.. :lol:
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

foramen.ovale
Biceps
Příspěvky: 36
Registrován: sob kvě 28, 2011 1:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od foramen.ovale » ned zář 11, 2011 11:53 am

Anténka píše:a když nebudu mít zkoušku z anatomie,jinak všechno ostatní ano,tak co budu moct mít v meziročníku za předměty.Na stránkách fakulty je sice tabulka prerekvizit pro tento rok,ale moc tomu nerozumím,nevím jaký je rozdíl mezi kolonkou zápis a zkouška....
Předměty v kolonce zápis musíš mít splněné, aby sis ten předmět mohla vůbec zapsat. Kolonka zkouška znamená které předměty musíš mít splněné, abys mohla z toho předmětu ve druháku dělat zkoušku. Pochopíš to spíš na příkladu Biologie a genetika 2 a histologie. Genetiku si sice můžeš zapsat, ikdyž nemáš hotovou histologii, ale na zkoušku z genetiky můžeš jít až ve chvíli, až uděláš histologii. Čili ne v zimním semestru jak dělají genetiku ostatní druháci, ale až někdy v létě.
Takže podle tabulky bez splněné anatomie si můžeš zapsat genetiku, jazyk, tělocvik, imunologii a praxi. Ale přijde mi demence, že ošetřovatelství si zapsat nesmíš, ale prázdninovou praxi jo, celkem mi pak uniká smysl předmětu ošetřovatelství.

SEN
Quadriceps
Příspěvky: 111
Registrován: stř čer 08, 2011 6:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od SEN » ned zář 11, 2011 12:24 pm

foramen.ovale píše:
Anténka píše:a když nebudu mít zkoušku z anatomie,jinak všechno ostatní ano,tak co budu moct mít v meziročníku za předměty.Na stránkách fakulty je sice tabulka prerekvizit pro tento rok,ale moc tomu nerozumím,nevím jaký je rozdíl mezi kolonkou zápis a zkouška....
Předměty v kolonce zápis musíš mít splněné, aby sis ten předmět mohla vůbec zapsat. Kolonka zkouška znamená které předměty musíš mít splněné, abys mohla z toho předmětu ve druháku dělat zkoušku. Pochopíš to spíš na příkladu Biologie a genetika 2 a histologie. Genetiku si sice můžeš zapsat, ikdyž nemáš hotovou histologii, ale na zkoušku z genetiky můžeš jít až ve chvíli, až uděláš histologii. Čili ne v zimním semestru jak dělají genetiku ostatní druháci, ale až někdy v létě.
Takže podle tabulky bez splněné anatomie si můžeš zapsat genetiku, jazyk, tělocvik, imunologii a praxi. Ale přijde mi demence, že ošetřovatelství si zapsat nesmíš, ale prázdninovou praxi jo, celkem mi pak uniká smysl předmětu ošetřovatelství.
No, ono se na to hraje hlavně ve třeťáku, když nemáš splněnou Gene, nemůžeš jít na zkoušku z Mikry, a to samé, máš-li ISP např. kvůli Chemii, a přibereš si Mikračku - nemůžeš jít dříve, než po zk z Chemie - tzn. v létě. U Genetiky to ale v případě ISP z prváku neplatí. Mám kamaráda, co opakoval a i přesto, že neměl zk z Histoly - na Gene v zimě šel a udělal... Jinak, když nebude Gene, máte kredity, tak to nevadí - jde napsat ještě jednou.

Ale na Oš. praxi můžeš pouze tehdy, pokud máš zápich z Ošetřovateství... Takže, když to neošefovali v prerekvizitách, tak se to dozvíš na studijním.
Naposledy upravil(a) SEN dne ned zář 11, 2011 1:35 pm, celkem upraveno 1 x.

Anténka
Deltoideus
Příspěvky: 22
Registrován: ned črc 17, 2011 7:29 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od Anténka » ned zář 11, 2011 12:31 pm

děkuju,už tomu rozumím...takže kdybych ted zatím ještě pouze čistě teoreticky šla do meziročníku,splnila ho tak jak mám,tak další rok bude co?normální druhák s předměty,pro které byla nutná anča?

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů