ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Moderátoři: Medicinman, Formol

jopinka
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 26, 2011 5:52 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od jopinka » pát srp 31, 2012 6:08 pm

Ahoj, mám trochu zmatek jak to s tím ISP a případným nesplněním genetiky teda je. mám po prváku ISP kvůli nesplněné histole a zapsala jsem si i genetiku, která mě čeká příští týden. Co by se dělo, kdybych to nedala? Bez té genetiky mám 75 kreditů a všechno splněné. To bych si musela podávat žádost o opakování předmětu jako kvůli histole a měla bych znova ISP? nebo bych šla na regulérní zápis do druháku s tím, že mi tu genetiku automaticky znova zapíší? Děkuju moc za rady (ale doufám teda, že to dám a potřebovat je nebudu :))

maria
Biceps
Příspěvky: 64
Registrován: pát kvě 27, 2011 1:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od maria » pát srp 31, 2012 10:17 pm

Normálně se půjdeš zapsat do druháku a zapíšeš si genetiku znova..Myslim,že se podává žádost o opakování předmětu,ale neni to ISP.Pokud neni předmět prerekvizita pro to,co si potřebuješ zapsat do dalšího úseku,můžeš ho jednou opakovat..:-)Takže bez problému:-)Jen už jí samozřejmě ve druháku musíš dát-kdyby se nezadařilo,tak by tě kvuli tomu vyhodili,protože předmět můžeš mít zapsaný jen dvakrát.

kajuskaha
Příspěvky: 3
Registrován: pon srp 05, 2013 12:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od kajuskaha » pon srp 05, 2013 1:02 pm

Ahoj, mám dotaz ohledně ISP. Minulý rok jsem nedala zkoušku z Anatomie a proto jsem letos měla ISP. Současně jsem studovala některé předměty ze druháku. Tento rok bych tedy měla mít pouze biochemii, fyziolu a mikrologii. Chtěla bych se zeptat, jestli si můžu zapsat předměty ze třeťáku jako jsou - biomedicínská etika 1 a lékařská psychologie a psychoterapie, které nemají prerekvizity? Nechci žádat o další ISP, protože by to byl již 2. a na další bych pak případně neměla nárok. Ale zajímalo by mne jestli to jde zapsat současně se druhákem?

Díky moc .. doufám, že jsem to popsala dost jasně :D

student
Biceps
Příspěvky: 26
Registrován: stř úno 01, 2012 11:11 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od student » čtv zář 12, 2013 12:11 pm

Nevi nekdo resp.nebyl v podobný situaci ...po prváku jsem nesplnil Obecnou histologii a embr.,ale kvuli VP jsem 60 kreditu ziskal...ted jsem po druháku v situaci,kdy mam 111 kreditu a nesplnenou Genetiku a Biochemii...kredity na to mam,tak jestli jste dostali ISP nebo ne,nebo nevite neco vic...na studijnim nic nerekli,jen si podat zadost a cekat 30 dnu...

šnek
Deltoideus
Příspěvky: 18
Registrován: ned zář 30, 2012 11:24 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od šnek » pát zář 13, 2013 8:01 am

kajuskaha píše:Ahoj, mám dotaz ohledně ISP. Minulý rok jsem nedala zkoušku z Anatomie a proto jsem letos měla ISP. Současně jsem studovala některé předměty ze druháku. Tento rok bych tedy měla mít pouze biochemii, fyziolu a mikrologii. Chtěla bych se zeptat, jestli si můžu zapsat předměty ze třeťáku jako jsou - biomedicínská etika 1 a lékařská psychologie a psychoterapie, které nemají prerekvizity? Nechci žádat o další ISP, protože by to byl již 2. a na další bych pak případně neměla nárok. Ale zajímalo by mne jestli to jde zapsat současně se druhákem?

Díky moc .. doufám, že jsem to popsala dost jasně :D
Jde to a ISP není třeba.

šnek
Deltoideus
Příspěvky: 18
Registrován: ned zář 30, 2012 11:24 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od šnek » pát zář 13, 2013 8:05 am

student píše:Nevi nekdo resp.nebyl v podobný situaci ...po prváku jsem nesplnil Obecnou histologii a embr.,ale kvuli VP jsem 60 kreditu ziskal...ted jsem po druháku v situaci,kdy mam 111 kreditu a nesplnenou Genetiku a Biochemii...kredity na to mam,tak jestli jste dostali ISP nebo ne,nebo nevite neco vic...na studijnim nic nerekli,jen si podat zadost a cekat 30 dnu...
Víc než je "minimální počet kreditů" máš, neměl jsi ve dvou po sobě jdoucích úsecích míň než "normální počet kreditů" a máš 2 nesplněné studijní povinnosti. Jestli jsi sem napsal všechny okolnosti, tak nevím, proč bys ISP neměl dostat.

student
Biceps
Příspěvky: 26
Registrován: stř úno 01, 2012 11:11 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od student » ned zář 15, 2013 8:56 am

šnek píše:
student píše:Nevi nekdo resp.nebyl v podobný situaci ...po prváku jsem nesplnil Obecnou histologii a embr.,ale kvuli VP jsem 60 kreditu ziskal...ted jsem po druháku v situaci,kdy mam 111 kreditu a nesplnenou Genetiku a Biochemii...kredity na to mam,tak jestli jste dostali ISP nebo ne,nebo nevite neco vic...na studijnim nic nerekli,jen si podat zadost a cekat 30 dnu...
Víc než je "minimální počet kreditů" máš, neměl jsi ve dvou po sobě jdoucích úsecích míň než "normální počet kreditů" a máš 2 nesplněné studijní povinnosti. Jestli jsi sem napsal všechny okolnosti, tak nevím, proč bys ISP neměl dostat.


Jo díky.Jen nevim proc mi tohle na studijnim nemuze rict a ne ze co s vama,podejte si zadost a cekejte.Jeste bych se tehdy zeptal,kdyz je psany,ze VP muze byt max.15% z dosazenych kreditu(t.j.z 60 je to 9 kreditu,co je presne muj pripad za prvák)...to je mysleno na jeden rocnik nebo pro všechny spoločne?

evickaag
Deltoideus
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 14, 2013 10:45 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od evickaag » čtv zář 19, 2013 10:20 am

Je to vždy 15 % z maximálního počtu kreditů po daném ročníku...Prostě vždy před zápisem do dalšího úseku studia ti nesmí počet kreditů za všechny úseky studia dohromady překročit 15% z aktuálního úplného počtu kreditů, aby se ti plnohodnotně započítaly...Tedy 15 % ze 60 po prváku, 15 % ze 120 po druháku, 15 % ze 180 po třeťáku atd...Jde s tím různě šachovat...Teoreticky můžeš zapsat hodně VP někdy na začátku studia a ve vyšších ročnících už je nezapisovat vůbec...Ty kredity se ti započítaji (resp. střádají) vždycky, jen v případě, že bys je např. kvůli nesplněným povinným předmětům na konci některého z ročníků chtěl využít pro zisk min. počtu kreditů za daný ročník, se bude hledět na to, abys za VP měl opravdu jen 15 %...Sbírat jich ale můžeš de facto kolik chceš a využít je v dalších letech...Limit je v podstatě jediný...Max. počet VP, které ti SIS umožní na semestr zapsat...

šnek
Deltoideus
Příspěvky: 18
Registrován: ned zář 30, 2012 11:24 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od šnek » pát zář 20, 2013 10:01 am

student píše:
šnek píše:
student píše:Nevi nekdo resp.nebyl v podobný situaci ...po prváku jsem nesplnil Obecnou histologii a embr.,ale kvuli VP jsem 60 kreditu ziskal...ted jsem po druháku v situaci,kdy mam 111 kreditu a nesplnenou Genetiku a Biochemii...kredity na to mam,tak jestli jste dostali ISP nebo ne,nebo nevite neco vic...na studijnim nic nerekli,jen si podat zadost a cekat 30 dnu...
Víc než je "minimální počet kreditů" máš, neměl jsi ve dvou po sobě jdoucích úsecích míň než "normální počet kreditů" a máš 2 nesplněné studijní povinnosti. Jestli jsi sem napsal všechny okolnosti, tak nevím, proč bys ISP neměl dostat.


Jo díky.Jen nevim proc mi tohle na studijnim nemuze rict a ne ze co s vama,podejte si zadost a cekejte.Jeste bych se tehdy zeptal,kdyz je psany,ze VP muze byt max.15% z dosazenych kreditu(t.j.z 60 je to 9 kreditu,co je presne muj pripad za prvák)...to je mysleno na jeden rocnik nebo pro všechny spoločne?
evickaag píše:Je to vždy 15 % z maximálního počtu kreditů po daném ročníku...Prostě vždy před zápisem do dalšího úseku studia ti nesmí počet kreditů za všechny úseky studia dohromady překročit 15% z aktuálního úplného počtu kreditů, aby se ti plnohodnotně započítaly...Tedy 15 % ze 60 po prváku, 15 % ze 120 po druháku, 15 % ze 180 po třeťáku atd...Jde s tím různě šachovat...Teoreticky můžeš zapsat hodně VP někdy na začátku studia a ve vyšších ročnících už je nezapisovat vůbec...Ty kredity se ti započítaji (resp. střádají) vždycky, jen v případě, že bys je např. kvůli nesplněným povinným předmětům na konci některého z ročníků chtěl využít pro zisk min. počtu kreditů za daný ročník, se bude hledět na to, abys za VP měl opravdu jen 15 %...Sbírat jich ale můžeš de facto kolik chceš a využít je v dalších letech...Limit je v podstatě jediný...Max. počet VP, které ti SIS umožní na semestr zapsat...
Já to jen doplním tím, že tenhle předpis se úplně nedodržuje =)... Neříkám, že absolutně, ale osobně nevim o nikom, komu by se nadpočetný kredity nezapočítaly plnohodnotně.

student
Biceps
Příspěvky: 26
Registrován: stř úno 01, 2012 11:11 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: ISP splněné kredity chybý 1 zkouška

Příspěvek od student » úte říj 08, 2013 11:09 am

Je tady nekdo,kdo jeste stale nedostal rozhodnuti o ISP?

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host