Prázdninová praxe

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Arwen
Biceps

Prázdninová praxe

Příspěvek od Arwen » čtv říj 18, 2012 11:06 am

Ahoj, chci se zeptat, kdy je vhodné začít si vyřizovat v nemocnici prázdninovou praxi? Poptala jsem se už totiž na oddělení, kde bych jí chtěla vykonávat a koukali na mě jak kdybych spadla z Marsu, že se ptám už teď:)

Áďa
Biceps

Re: Prázdninová praxe

Příspěvek od Áďa » čtv říj 18, 2012 12:24 pm

Arwen píše:Ahoj, chci se zeptat, kdy je vhodné začít si vyřizovat v nemocnici prázdninovou praxi? Poptala jsem se už totiž na oddělení, kde bych jí chtěla vykonávat a koukali na mě jak kdybych spadla z Marsu, že se ptám už teď:)
já jsem si ji zařizovala poslední týden o zimním zkouškovém a to jsem byla jedna z prvních v kruhu, kdo to měl pak domluvené, ostatní až v průběhu letního semestru

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » sob říj 20, 2012 12:04 am

Já jsem si praxi na III. chirirgii domlouval někdy koncem letního semestru a bylo to naprosto bez problémů. Zkušenost se může lišit podle pracoviště, ale zase bych to zbytečně nehrotil.

Arwen
Biceps

Příspěvek od Arwen » úte říj 30, 2012 2:13 pm

Dobře, děkuji moc!! :)

Arwen
Biceps

Příspěvek od Arwen » čtv lis 29, 2012 6:50 pm

Tak jsem se ještě chtěla zeptat na jednu věc... Dostala jsem nabídku praxe na jedné klinice v Německu... Máte s tím, prosím, někdo zkušenosti?

verocay
Biceps

Příspěvek od verocay » čtv lis 29, 2012 7:56 pm

pokud jde o osetrovatelskou praxi ve druhaku, tak Nemecko asi neni moc vhodne. mne napriklad na teto praxi slo hlavne (jenom?) o zvladnuti odberu krve (a krev stale moc brat neumim), pichani kanyl. no a na interne na Bulovce jsem si mohl zkouset 'pichat do pacientu' spolu se sestrickama pri naberech kazdy den...
v nemecku, jak znamo, dela tuto a podobnou praci lekar, pripadne student mediciny na 'lekarske praxi'. nevim, zdali by te k odberum krve pustili.

Arwen
Biceps

Příspěvek od Arwen » pát lis 30, 2012 5:00 pm

Aha tak to je docela blbé :/ Děkuju!!! ... Tak teda nevim co teď :D Bylo by asi dost nevhodné, kdybych jim teď napsala, že tam nechci... Protože jsou velmi vstřícní a už je to skoro všechno domluvené :( jejejej....

evil penguin
Biceps

Příspěvek od evil penguin » ned pro 02, 2012 5:07 pm

Arwen píše:Aha tak to je docela blbé :/ Děkuju!!! ... Tak teda nevim co teď :D Bylo by asi dost nevhodné, kdybych jim teď napsala, že tam nechci... Protože jsou velmi vstřícní a už je to skoro všechno domluvené :( jejejej....
Jed a uzij si to ne :) krev se naucis brat kdykoliv jindy...

Arwen
Biceps

Příspěvek od Arwen » pon pro 03, 2012 5:25 pm

evil penguin píše:
Arwen píše:Aha tak to je docela blbé :/ Děkuju!!! ... Tak teda nevim co teď :D Bylo by asi dost nevhodné, kdybych jim teď napsala, že tam nechci... Protože jsou velmi vstřícní a už je to skoro všechno domluvené :( jejejej....
Jed a uzij si to ne :) krev se naucis brat kdykoliv jindy...
Děkujuuuu!!! :) Tohle jsem potřebovala slyšet!! :):*

Odpovědět