Lékařská biologie a genetika

Moderátoři: Medicinman, Formol

foramen.ovale
Biceps
Příspěvky: 36
Registrován: sob kvě 28, 2011 1:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lékařská biologie a genetika

Příspěvek od foramen.ovale » sob pro 10, 2011 10:38 am

lenka.medicka píše:Tak to je skvela zprava, diky moc:) obavam se totiz ze test bude u me velky problem, i kdyz na anatomii sem si to taky myslela a pak to bylo v pohode.. A jeste se chci zeptat.. Premyslim ze kdyz v zimnim zkouskovym kdyz neuspeji na dvou pokusech, ze ten treti si necham na leto, proto by me zajimalo jestli nekdy v prubehu prazdnin ci zari se vypisujou nejake terminy a kolik tam byva zhruba mist?:)
Loni bylo 8 termínů v březnu, 6 v srpnu, 5 v září s kapacitou od 4 do 18 míst. Z toho plně obsazené pouze 3.

jopinka
Příspěvky: 4
Registrován: pon zář 26, 2011 5:52 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lékařská biologie a genetika

Příspěvek od jopinka » úte pro 13, 2011 1:15 pm

Ahoj,
opakuju histologii, ale vzala jsem si letos i genetiku2. Oficiálně můžu jít na zkoušku z genetiky až poté, co budu mít hotovou histologii (alespon je to tak napsané v tom seznamu prerekvizit). Přes sis se ale na zk zapsat můžu. Je nějaká šance, že když se přihlásím na zimní termín, že mě ke zkoušce pustí? děkuju

Azan
Deltoideus
Příspěvky: 7
Registrován: čtv srp 25, 2011 3:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lékařská biologie a genetika

Příspěvek od Azan » úte pro 13, 2011 4:12 pm

jopinka píše:Ahoj,
opakuju histologii, ale vzala jsem si letos i genetiku2. Oficiálně můžu jít na zkoušku z genetiky až poté, co budu mít hotovou histologii (alespon je to tak napsané v tom seznamu prerekvizit). Přes sis se ale na zk zapsat můžu. Je nějaká šance, že když se přihlásím na zimní termín, že mě ke zkoušce pustí? děkuju
Ke zkoušce být připuštěna nemůžeš. Na praktiku nám bylo řečeno, že se sice přes sis zapsat jde i bez histoly, ale student bude ze zkoušky (v sisu) posléze vyškrtnut.

lenka.tenistka17
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 11, 2012 11:38 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lékařská biologie a genetika

Příspěvek od lenka.tenistka17 » pon led 23, 2012 12:56 pm

Ahoj, nevite kdy se v sisu objevi ty terminy na brezen pokud nejaky vypisou? Bude to az posledni tyden zkouskoveho nebo jeste dele? DIky:)

barlik
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 31, 2012 2:19 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lékařská biologie a genetika

Příspěvek od barlik » úte led 31, 2012 2:23 pm

ahoj,budu mít bohužel 3.pokus z genetiky...tak se chci zeptat,jeslti nevíte,kdy se vypisují ty další termíny na konec unora nebo na začátek brezna?a co se stane pokud neudělám genetiku ani na potřetí?jestli jdu do meziročníku nebo jestli ji můžu dělat normálně ve 3.ročníku?(ps:pokud bych neuděla genetiku a vše ostatní mám 123kreditů)díky moc

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Lékařská biologie a genetika

Příspěvek od Medicinman » úte led 31, 2012 3:51 pm

Genetika je prerekvizitou jen pro Klinickou genetiku a Neurovědy, takže si ji můžeš zapsat do třetího ročníku bez nějakých větších problémů (pokud vím). A nedělej si z toho hlavu - já to na potřetí už udělal.

lenka.tenistka17
Příspěvky: 2
Registrován: stř led 11, 2012 11:38 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lékařská biologie a genetika

Příspěvek od lenka.tenistka17 » stř úno 01, 2012 3:14 pm

To Barlik: Mohla by si mi prosim napsat na meil: lenka.tenistka@seznam.cz. Mela bych na tebe jednu prosbu:) dekuju...

monika4419
Deltoideus
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 11, 2015 1:48 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Lékařská biologie a genetika

Příspěvek od monika4419 » stř črc 06, 2016 12:17 pm

UnderDog píše:Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda nemáte nějaké tipy za zkoušku? Náročnost, examinátoři, kolik času tomu věnovat, atd. Nemám totiž sebemenší představu, co od toho mám očekávat.

Jo a neplaším rok dopředu, čeká mě to teď v srpnu. Děkuju... :)
Ahoj,
zkouška z genetiky je poměrně těžká. Přišla mi těžší než histologie v prváku, je tam toho mnohem více a nějaké věci jsou opravdu dost obtížné, co si budeme povídat.
Moc bych vám všem poradila - běžte na první termín první týden zkouškového! Nejlépe první a druhý den zkouškového!!!! Za každou cenu (i když nebudete umět 5 otázek, tak tam prostě běžte!). Jsou hodnější. Sama jsem to zažila. Dokonce i paní doc. Kor. řekla: "No jo, teď chodí ti dobří studenti, to my všichni víme". Nikoho nevyhodila, dala skoro všem Áčka (a to i přesto, že jednu otázku neumíš!). Tím nechci říct, že se nevyhazuje... To ne... Ale vyhazuje se o 50 % méně, než normálně. A nevyhazuje se hlavně za kraviny!
Tak to nepodceňte! Učte se přes Vánoce a pak už jen opakujte a máte v kapse měsíc prázdnin (a to se hodí).

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host