fyziologie

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
pamelar
Deltoideus

Re: fyziologie

Příspěvek od pamelar » úte zář 06, 2011 8:53 am

Je realné se naučit na zkoušku za 8 dní, když jsem ji naposledy viděla před zápočťákem???? Našla jsem nějaké vypracované otázky o Cabiho...tak nevím :)
Díky za odpověď

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » pát zář 09, 2011 10:52 pm

Fyziologii v kostce přečteš za den, Memorixe za druhý a znám i střelce, kterému to stačilo :lol: Ovšem chce to kliku, dobrou paměť a především si řadu věcí pamatovat ze semestru a vesměs to chápat. Výše zmíněný kolega měl "štěstí" a prošel, ovšem pak musel celkem dohánět na patfýze...
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

SEN
Quadriceps

Příspěvek od SEN » sob zář 10, 2011 3:10 am

Presne tak, kdyz budes mit kliku, tak to vyjde ;). Ale z prispevku mam pocit, ze kolegyne na tom, nebude az tak nejhur (nezni nijak zoufale :) ) a ze makala pres rok jako diva, takze to za tech 8 dnu jen zopakuje, pripadne dopiluje a bude to OK;).

kazdopadne drzim palce a preji Langmajera (me pred tim rokem zkousel-porad na nej vzpominam-a mohu jen doporucit-je fakt uzasnej!)

Alexandra

Příspěvek od Alexandra » ned zář 18, 2011 5:15 pm

Ahoj, chtela bych se zeptat jak probíhají semináře z fyziologie? Slyšela jsem že je nutné znát už látku, která se má daný praktika teprve probírat, jinak můžeme být vyhozeni a přicházíme o body...? A co se případně naučit na 1.hodinu? Díky

SEN
Quadriceps

Příspěvek od SEN » ned zář 18, 2011 7:07 pm

Slysela jsi dobre. Latku musis znat predem a muzes byt vyhozena a pak musis nahradit. Ale pozor, i z nahrady muzes byt vyhozena a odejit bez bodu... Takze nepodcenit.

Prvni hodinu se nic nedeje, rozdelite se do skupin na polovinu (A, B ci C,D - podle kruhu) a podle toho budete mit i tema na dalsi hodinu.

Proste sbiras body jako o zivot, ale jeste musis napsat ten zapoctovej test, ale pozor, bez dostatecneho poctu bodu nedostanes zapocet, ale to same i bez napsaneho zapoctaku (vyhodou je, ze ho muzes psat porad dokola).

Je to zvlastni styl vyuky tam, ale clovek na to vzpomina :D

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » ned zář 18, 2011 8:46 pm

Mě třeba ten styl vyhovoval - jen mě mrzelo, že kompartmenty a biokybernetika (učí se to vůbec ještě?) nejsou ke zkoušce :lol:

Langenbeck
Biceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Langenbeck » úte zář 20, 2011 7:49 pm

Formol píše:Mě třeba ten styl vyhovoval - jen mě mrzelo, že kompartmenty a biokybernetika (učí se to vůbec ještě?) nejsou ke zkoušce :lol:
lidem s takovými názory se ve středověku říkalo kacíři a některé za ně i upálili :twisted:
btw. formole jak ses dokázal infiltrovat až do metra? jsem to dnes ráno otevřel a tam ty :shock:

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » úte zář 20, 2011 9:52 pm

Já se vetřu všude, ďábel kacířům pomáhá:D Ale koukám, že jsem byl "vtipně" zkrácen o veledůležitou poznámku "z jistého úhlu pohledu".... Stačilo odpovědět na dotaz na facebooku a už mám ostudu :lol:

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » ned říj 02, 2011 10:19 pm

Formol píše:Mě třeba ten styl vyhovoval - jen mě mrzelo, že kompartmenty a biokybernetika (učí se to vůbec ještě?) nejsou ke zkoušce :lol:
Kdyby byly kompartmenty u zkoušky, tak by byla úmrtnost ještě drsnější než u patologie. Já si z kompartmentů odnesl dvě věci:
1) Je v tom zahrnutá nějaká ošklivá matematika, kterou nemám rád a nerozumím jí.
2) Normálnímu člověku je to k ničemu.

hundka
Deltoideus

Příspěvek od hundka » stř říj 05, 2011 2:03 pm

ahoj, chtela jsem se zeptat jaka ucebnice je nejlepsi? je lepsi Langmajer nebo Kittnar?? popr. jaka kombinace je idealni, diky moc

Odpovědět