terminy

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
zmatek

terminy

Příspěvek od zmatek » úte čer 26, 2012 9:49 am

Ahoj lidi, chci se vás jako zkušenějších zeptat na názor. Celý červen jsem proležel s nemocí, nevyužil žádný zkouškový termín. Chemii mám až na 4.9., protože ostatní termíny jsou již max. obsazený. Fyziologie 28.8. Chci se zeptat, jestli je to velký troufalost jít na obě zkoušky až na konci,...když se teda do tý doby nic neuvolní. Myslíte, že budou nějak extra zlí nebo je to termín jako termín, spíš záleží na tom, co student umí? Prý histologové to neměli rádi, když šel někdo poprvý v září.

Díky za názory a odpovědi.

Petr

maria
Biceps

Re: terminy

Příspěvek od maria » úte čer 26, 2012 10:56 am

zmatek píše:Ahoj lidi, chci se vás jako zkušenějších zeptat na názor. Celý červen jsem proležel s nemocí, nevyužil žádný zkouškový termín. Chemii mám až na 4.9., protože ostatní termíny jsou již max. obsazený. Fyziologie 28.8. Chci se zeptat, jestli je to velký troufalost jít na obě zkoušky až na konci,...když se teda do tý doby nic neuvolní. Myslíte, že budou nějak extra zlí nebo je to termín jako termín, spíš záleží na tom, co student umí? Prý histologové to neměli rádi, když šel někdo poprvý v září.

Díky za názory a odpovědi.

Petr
Ahoj:-)Já myslim,že jde hlavně o to, jak to budeš umět.Taky jsem jednou šla na první termín v září a nikdo nic neřekl, zkouška probíhala naprosto normálně.Ideální to není,ale určitě se to dá:-)jen nebudeš mít tři termíny no.Tak ti přeju,abys je ani nepotřeboval:-)
P.S. Histologie snad nemůže být měřítko pro nic:-D

SEN
Quadriceps

Příspěvek od SEN » úte čer 26, 2012 3:53 pm

zmatku,

troufalost, netroufalost, na to se teď vyprdni a vůbec se tím nenervuj, nepomůže Ti to. Když už Ti je teď dobře, tak jeď jako o život ať to pak opravdu jen odstřelíš najednou a bude. Každopádně bych zkusil napsat na tu Chemii, že se hrozně moc omlouváš, že jsi byl nemocný a jestli by nebylo možné Tě někam přes prázdniny napsat (pokud o to stojíš a jsi natolik připraven), každopádně toto bych zkusil já, pač líná huba je holé neštěstí.

Pokud budeš umět, koukají na Tebe úplně stejně, jako bys šel na zk v prvním týdnu zkouškového. Sám jsem toto zažil např. zrovna ve druháku, dlouho jsem se bál jít na Chemii a na Fyziolu mi pak zbyly termíny srpen/září. Halvni je, že se nemusíš patlat ještě s Gene, jako někteří chudáci, kterým se bohužel nezadařilo v zimě.

Tak hodně štěstí!

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » úte čer 26, 2012 4:15 pm

Kolega šel na obě zkoušky zhruba podobně (září) a uspěl. Dokonce zkusil i imunologii, ale tam ho vyrazili s tím, že se nemohl tak brzy po fyziologii něco naučit - tak přišel druhý den a dal i imunologii :lol:
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

zmatek

Příspěvek od zmatek » úte čer 26, 2012 4:19 pm

Děkuju za vaše povzbudivé názory. Pořád doufám, že se uvolní aspoň jedno místo v červenci na chemii, aby ta jedna část byla hotová. Na ÚBEO jsou prý na takové omluvy alergičtí a moc vřele na ně prý nereagují. Tak jsem je nechtěl na jednu stranu dráždit.

Petr

Formol
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Formol » úte čer 26, 2012 4:23 pm

Zkus u nich prohlásit něco o II. chemii - to teprve uvidíš, co je to alergie :twisted: :lol:
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

SEN
Quadriceps

Příspěvek od SEN » úte čer 26, 2012 5:27 pm

zmatek píše:Děkuju za vaše povzbudivé názory. Pořád doufám, že se uvolní aspoň jedno místo v červenci na chemii, aby ta jedna část byla hotová. Na ÚBEO jsou prý na takové omluvy alergičtí a moc vřele na ně prý nereagují. Tak jsem je nechtěl na jednu stranu dráždit.

Petr

Mno a já bych to stejně zkusil:-). Jde o Tebe. Nic horšího než to, že na Tebe budou v telefonu čí po mailu hnusný se Ti stát nemůže... když to nedopadne, tak nemáš co ztratit, můžeš jen získat-termín...

Tak hodně síly!

zmatek

Příspěvek od zmatek » úte čer 26, 2012 6:35 pm

Nejhorší na tom je, že studijní záležitosti má na starosti as. Stříbrná. Ani smrt v rodině prý pro ní není dostatečný argument. :?

maria
Biceps

Příspěvek od maria » úte čer 26, 2012 9:05 pm

zmatek píše:Nejhorší na tom je, že studijní záležitosti má na starosti as. Stříbrná. Ani smrt v rodině prý pro ní není dostatečný argument. :?
To je jenom kec.Ona vypadá přísně, ale je v pohodě.Každopádně bych zkusila na tu chemii fakt napsat.Třeba na poslední termíny chodí i nepřihlášení lidé a když někdo nedorazí, vyzkouší je.Takže se s nima dá určitě domluvit.

SEN
Quadriceps

Příspěvek od SEN » stř čer 27, 2012 10:18 am

Kamarád též říkal, že působí velmi přísným dojmem, nicméně se s ní potkal u zkoušky a velmi si ji chválil za její lidský přístup, takže bych oprvadu zkusil, napsat jí/zavolat...

Odpovědět