Zápočet anatomie

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Januullllee

Zápočet anatomie

Příspěvek od Januullllee » úte led 17, 2012 6:43 pm

Ahoj.. nedala jsem jeden test ze všech testů anatomie, utekl mi asi o 4 body.. takže mě čeká zápočťák. Nemáte tady s ním někdo zkušenosti prosím? Jestli je těžký,jestli se dá zvládnou, nebo na co se zaměřit?
Diiiky moc :cry:

eda
Deltoideus

Re: Zápočet anatomie

Příspěvek od eda » úte led 17, 2012 9:45 pm

To zalezi kdo te uci. U nas to bylo tak. ze se psal v zapoctovy den a vymyslel ho ten kdo nas ucil. Vetsinou je to 45 obrazku z celeho roku a musis mit aspon 31b. U nas psaly dve holky a obe ho daly, tak se neboj. Zalezi jakeho mas zkousejiciho- jestli je hodnej nebo zlej.

buliznik
Deltoideus

Příspěvek od buliznik » stř led 18, 2012 4:51 pm

Jako by existovali nejaci zli :-)
Bud v klidu, davaj tam zakladni veci z pruletu doposud branych veci, priblizne na urovni ucebnice pro bakalare (Nanka, Eliskova, Eliska), ktera je mimochodem vyborna.

Arwen
Biceps

Příspěvek od Arwen » stř led 18, 2012 5:04 pm

No jestli jí čeká zápočťák, tak už zřejmě nemá tu možnost napsat si to při cvičení s jejím vyučujícím. Termíny jsou už vypsané na stránkách anatomického ústavu a jsou tam i podmínky. Spíš by asi chtěla slyšet nějaké rady od starších studentů přímo k tomu zápočtovému testu... Nemám pravdu?

Januullllee

Příspěvek od Januullllee » stř led 18, 2012 6:45 pm

Přesně taak.. Chtěla bych vědět, jestli s tim ma někdo zkušenosti no , esi tam teda jsou ty zakladni věci, nebo na co se nejvic zaměřit, nebo jestli tam jsou i nějake otazky z embryologie..

Philly

Příspěvek od Philly » stř bře 21, 2012 3:23 pm

Omlouvám se, je to trochu mimo, ale nechtěl jsem zakládat nové téma. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá v pdf Čiháka 3 a jestli by ho nemohl hodit na ulozto, případně na jiný server. Díky moc

Philly

Příspěvek od Philly » stř bře 21, 2012 3:25 pm

Případně bych ještě poprosil o embryolu od Kliky, díky moc

foramen.ovale
Biceps

Příspěvek od foramen.ovale » stř bře 21, 2012 5:45 pm

Philly píše:Omlouvám se, je to trochu mimo, ale nechtěl jsem zakládat nové téma. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemá v pdf Čiháka 3 a jestli by ho nemohl hodit na ulozto, případně na jiný server. Díky moc
No že se nestydíš. Nabádat ostatní k trestné činnosti :evil:

Odpovědět