Zubní lekarstvi

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Pectoralis
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 15, 2016 9:17 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Zubní lekarstvi

Příspěvek od Pectoralis » sob říj 15, 2016 2:34 pm

Ahojte :) chtěla bych se zeptat lidi kterým se letos podařilo dostat na zl z čeho jste se učili? Jak dlouho? A jak prijimacky souvisely s m odelovkami? Myslite ze mam sanci kdyz jsem ze zdravky? Děkuji moc za každou odpověď. :)

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Zubní lekarstvi

Příspěvek od Formol » ned říj 16, 2016 3:23 pm

Napíšu ti to bez příklas, protože mám dnes špatnou náladu ze dne zabitého cestováním a tedy mám nulovou motivaci něco přikrašlovat: Pokud jsi dokázala minout nebo nepochopit toto i toto, moc šancí nemáš.
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

denisasam
Biceps
Příspěvky: 42
Registrován: sob led 31, 2015 7:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zubní lekarstvi

Příspěvek od denisasam » úte lis 22, 2016 8:53 am

Třeba já jsem první i druhé toto pochopila,ale stejně si troufám tvrdit, že v přijímacích testech byly letos i otázky,které opravdu nebyly k nalezení ve zmiňovaných středoškolských učebnicích. Myslím těch v záhlaví fóra. V mé verzi testů (nevím kolik verzi bylo) to bylo cca 15 otázek. Dostala jsem se,protože jsem učivo ze zmiňovaných učebnic opravdu uměla a taky proto, že bodová hranice byla nízko na zuby i všeo. Ale stejně místo nepřijde fér. Vyučující, v tomto případě tvůrci testů, přeci vždy ví více než zkoušený.

Uživatelský avatar
Formol
Quadriceps
Příspěvky: 398
Registrován: ned kvě 15, 2011 11:17 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Zubní lekarstvi

Příspěvek od Formol » úte lis 22, 2016 9:13 am

Učebnice zmíněné zde na fóru nejsou nějaké oficiální vzorové učebnice, je to pouze přehled toho, co je tak k mání (tipy na dostatečně výživné knihy jsou vítány). Co se týče "neférovosti", tak já si myslím, že je to právě naopak. Je je dobře, když obsah přijímacích zkoušek lehce reflektuje i to, že uchazeč sleduje dění v medicínsky relevantních oblastech na alespoň nějaké úrovni (např. pravidelným čtením Vesmíru nebo Živy). Pravda, vůbec by neškodilo, kdyby to bylo uvedeno oficiálně...
Доктор сказал «в морг» — значит в морг!

denisasam
Biceps
Příspěvky: 42
Registrován: sob led 31, 2015 7:33 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Zubní lekarstvi

Příspěvek od denisasam » úte lis 22, 2016 12:08 pm

Maš pravdu, nefér není adekvátní slovo. Spíše jde o to,že obory k přijímacím zkouškám jsou tak široké, že sledovat aktuální vývoj ve všech oblastech chemie, biologie i fyziky prostě nelze. Naštěstí bodové hranice jsou dost nízko

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host