Aktivace ISICu

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
alysha
Příspěvky: 3
Registrován: úte dub 07, 2015 3:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Aktivace ISICu

Příspěvek od alysha » ned črc 12, 2015 12:55 pm

Ahoj, jsem trochu zmatena z aktivace ISICu. ISIC jsem již dostala ve výdejovém místě. Přečetla jsem si, že si ho mám aktivovat na www.mujisic.cz. Znamená aktivace pouze registraci na daném webu? Nikde totiž nevidím žádné potvrzení, že je karta aktivována nebo jakoukoliv jinou zmínku týkající se aktivace.

niko104
Biceps
Příspěvky: 26
Registrován: úte čer 02, 2015 1:42 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Aktivace ISICu

Příspěvek od niko104 » pát zář 11, 2015 6:36 pm

mohol by mi prosim niekto poradit, nemam este preukaz studenta /teda ISIC/, ci s tym bude nejaky problem, ze som sa neprihlasil do SIS,CAS a Moodle? mal by som si to ist vybavit co najskor, alebo staci az ked nastupim na kolej? teda 25.9, ked mi vyuka zacina 29.9? dakujem:(

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti