Histologie nebo anatomie?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Haninka13
Deltoideus
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 11, 2015 2:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Histologie nebo anatomie?

Příspěvek od Haninka13 » ned bře 29, 2015 6:42 pm

Ahoj, já bych se jen chtěla zeptat na zkušenosti nebo rady - jestli jít jako první na zkoušku z anatomie nebo na zkoušku z histologie? Díky :)

foramen.ovale
Biceps
Příspěvky: 36
Registrován: sob kvě 28, 2011 1:24 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Histologie nebo anatomie?

Příspěvek od foramen.ovale » stř dub 08, 2015 10:45 pm

Haninka13 píše:Ahoj, já bych se jen chtěla zeptat na zkušenosti nebo rady - jestli jít jako první na zkoušku z anatomie nebo na zkoušku z histologie? Díky :)
Na to, co budeš líp umět. Já volil histologii (měli jsme tenkrát zkoušku v LS, jak ji máte i vy).

isabegreg
Deltoideus
Příspěvky: 15
Registrován: ned lis 02, 2014 10:32 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Histologie nebo anatomie?

Příspěvek od isabegreg » sob črc 11, 2015 6:27 pm

ja bych ti doporucila anatomii a to co nejdrivejsi termin, protoze zkouskovy test je porad tezsi a tezsi :)

Uživatelský avatar
Medicinman
Quadriceps
Příspěvky: 286
Registrován: pon kvě 02, 2011 8:57 pm
Kontaktovat uživatele:

Re: Histologie nebo anatomie?

Příspěvek od Medicinman » sob črc 11, 2015 11:56 pm

Já jsem dělal histologii v předtermínu, potom první pokus anatomie v prvním týdnu zkouškového a úspěšný pokus druhý týden. Pointa je, že se musíš rozhodnout sama - nikdo jiný neví, jak na tom jsi.

Katharsis
Deltoideus
Příspěvky: 22
Registrován: pon čer 03, 2013 8:08 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Histologie nebo anatomie?

Příspěvek od Katharsis » ned črc 12, 2015 8:57 am

isabegreg píše:ja bych ti doporucila anatomii a to co nejdrivejsi termin, protoze zkouskovy test je porad tezsi a tezsi :)
Tak tohle je právě jedna z těch fám, které zde kolují. Zkouškový test je pořád na stejné úrovni obtížnosti, ale studenti, kteří chodí na pozdější termíny, si to nejsou schopni přiznat, když neuspějí.
Já jsem šel na první termín z anatomie až na začátku 3. zkouškového týdne (v půlce června), abych si do té doby poslechl nějaké ohlasy a drby ze zkoušky :D a pak jsem si nechal 14 dní na histologii, na kterou jsem šel úplně poslední zkouškový den a šlo to v pohodě.

Odpovědět
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů