Kredity pro postup do LS

Moderátoři: Medicinman, Formol

eda
Deltoideus

Kredity pro postup do LS

Příspěvek od eda » stř lis 23, 2011 9:32 am

Kolik je letos potreba kreditu, nevite nekdo?

alfamedik
Triceps

Re: Kredity pro postup do LS

Příspěvek od alfamedik » stř lis 23, 2011 10:49 am

To Vam nikdo nerekl ze vsemohouciho studijniho oddeleni? Nebo to neni na fak. strankach? vidim, ze v prvaku je porad bordel co se tyce stud. zalezitosti :twisted:

alfamedik
Triceps

Příspěvek od alfamedik » stř lis 23, 2011 10:51 am

mimochodem, za nas to bylo min. 26 optimum 32, tak se to snad nezmenilo.

Dubler
Triceps

Příspěvek od Dubler » stř lis 23, 2011 12:54 pm

Protože ročník se již déle než rok bere jako celek, není žádné postupové kriterium pro letní semestr - viz platný studijní a zkušební řád UK a Opatření pro organisaci studia na 1. LF, ze kterých to jasně vyplývá - bordel tedy není na studijním (alespoň v tomto partikulárním případě), ale u těch, kteří nčtou pravidla a pak povzneseně radí.

eda
Deltoideus

Příspěvek od eda » stř lis 23, 2011 5:45 pm

Dik, byl jsem linej to hledat. Takze letos pro prvaky neplati, ze kdyz v ZS nedosahnout urciteho v poctu kreditu, leti ze skoly? To je skvela zprava! Prave jsem se prestal bat histologie..

Janissinka
Quadriceps

Příspěvek od Janissinka » stř lis 23, 2011 6:54 pm

eda píše:Dik, byl jsem linej to hledat. Takze letos pro prvaky neplati, ze kdyz v ZS nedosahnout urciteho v poctu kreditu, leti ze skoly? To je skvela zprava! Prave jsem se prestal bat histologie..
tak to bych ráda byla na tvém místě..já jí opakuji a můžu ti říct, že jsem z letošní histologie totálně v*sraná
"Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů."

eda
Deltoideus

Příspěvek od eda » čtv lis 24, 2011 8:53 am

No co si myslis, ja se ji prestal bat tak, ze jsem dneska po dlouhy dobe v klidu spal. Jinak jsem z ni taky pekne pos..j. Pritom to neni tak tezky, kdyby se mel clovek z ceho ucit jako anatomii. Nevite nekdo, kde bych sehnal regulerni vykresy jednotlivych bunek??? V pondeli pisem test a ja nevim kde je vzit- v knize nejsou. Napr. nakreslit plazmatickou bunku atd.

Janissinka
Quadriceps

Příspěvek od Janissinka » čtv lis 24, 2011 1:04 pm

Tak jsem se dneska na histologii od asistentky dozvěděla, že histologie je prerekvizita pro anatomii 2, takže jakmile neuděláš histolu, tak už nemůžeš získat kredity na isp...tím pádem končíš :(

alfamedik
Triceps

Příspěvek od alfamedik » čtv lis 24, 2011 3:22 pm

Nechapu proc tak s.re vetsina studentu z histologie, vzdyt to neni vubec tezky predmet a to co chteji na zkousce jsou prece jen zaklady. Je pravda, ze nekteri zkousejici jsou tam hodne naladovy apod. ale kdyz vidi, ze rozumite tomu co rikate a dokonce i dokazete trochu rozmyslet, tak vam to daji. Ten ustav a predmet je zbytecne demonizovany!! a vymlouvat se na to, ze nejsou kvalitni ucebnice je pateticke. Jsou prece prednasky, na ktere se tam fakt vyplati chodit a je i spousta dostupne zahranicne literatury v tistene i elektronicke podobe.

Janissinka
Quadriceps

Příspěvek od Janissinka » čtv lis 24, 2011 3:30 pm

alfamedik píše:Nechapu proc tak s.re vetsina studentu z histologie, vzdyt to neni vubec tezky predmet a to co chteji na zkousce jsou prece jen zaklady. Je pravda, ze nekteri zkousejici jsou tam hodne naladovy apod. ale kdyz vidi, ze rozumite tomu co rikate a dokonce i dokazete trochu rozmyslet, tak vam to daji. Ten ustav a predmet je zbytecne demonizovany!! a vymlouvat se na to, ze nejsou kvalitni ucebnice je pateticke. Jsou prece prednasky, na ktere se tam fakt vyplati chodit a je i spousta dostupne zahranicne literatury v tistene i elektronicke podobe.
tyhle chytrý řeči mě fakt dokážou rozesmát...zbytečně démonizovaný?...já teda nevím, ale v prváku jsou z histoly všichni vysraní až za ušima...a úspěšnost je jaká? 60%?
blahopřeji ti k úspěšnému zdolání, ale tahle zkouška si podle mě zaslouží bohužel hodně velký respekt...

Odpovědět