Esteticka medicina-na jake predmety se zamerit?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Fagoč
Deltoideus

Esteticka medicina-na jake predmety se zamerit?

Příspěvek od Fagoč » pát zář 27, 2013 1:30 pm

Ahoj,jsem ve druhaku na vseobku a mam sen-stat se plastickym chirurgem.Na jake predmety bych se teda v prubehu studia mel zamerit nejvice a to mysleno i z tech teoretickych,nejen klinickych.Dekuju:)Kdyby mi to nekdo,treba Formol,trochu rozepsal,byl bych rad:)

P.S.Jen tak pro zajimavost,jake jsou pak hlavni predmety,na kt.by mel hlavni duraz klast gynekolog?:D(to chce byt pritelkyne)

evil penguin
Biceps

Re: Esteticka medicina-na jake predmety se zamerit?

Příspěvek od evil penguin » sob zář 28, 2013 2:05 pm

Fagoč píše:Ahoj,jsem ve druhaku na vseobku a mam sen-stat se plastickym chirurgem.Na jake predmety bych se teda v prubehu studia mel zamerit nejvice a to mysleno i z tech teoretickych,nejen klinickych.Dekuju:)Kdyby mi to nekdo,treba Formol,trochu rozepsal,byl bych rad:)

P.S.Jen tak pro zajimavost,jake jsou pak hlavni predmety,na kt.by mel hlavni duraz klast gynekolog?:D(to chce byt pritelkyne)
anatomie, fyziologie, patofyziologie, chirurgie (v ramci toho tyden plasticka chirurgie a chytit se tam nejakeho z doktoru a pomahat mu pak v jeho soukrome ordinaci, vetsinou to i sami nabizi)

pro gyndu do same, plus v pataku gynda a chodit dobrovolne do porodnice...

Fagoč
Deltoideus

Příspěvek od Fagoč » ned zář 29, 2013 4:05 pm

evil penguin: Fyziola a patfyza taky,jo?A sakra:DFyziola me moc nebere.No tak dik moc za rady;)

evil penguin
Biceps

Příspěvek od evil penguin » úte říj 01, 2013 3:36 pm

Fagoč píše:evil penguin: Fyziola a patfyza taky,jo?A sakra:DFyziola me moc nebere.No tak dik moc za rady;)
Tak jako chirurgovi ti to bude spis jedno, ale pokud uz neco z kazdeho roku, tak spis tyhle dva, nez chemie s patolou...

Odpovědět