neúčast v Dobronicích = outsider ?

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Lola

neúčast v Dobronicích = outsider ?

Příspěvek od Lola » stř srp 21, 2013 2:33 pm

Prosím, může mi někdo odpovědět na moji obavu :lol: Nehodí se mi jet do Dobronic, ale zaplacené je mám, nevěděla jsem totiž předtím jistě, jestli budu moci jet. No nejlepší by zkrátka bylo nejet, je to pro mě komplikace, ale mám možná vtipný strach - že potom nezapadnu do kolektivu ;)
Od některých studentů co znám mi bylo naznačeno, že to tak trochu je v tomto směrů důležité, poznat ty lidi.
Opravdu se toho bojím, že to pak budu mít těžké, zatím co kolem mě už budou lidi spřátelení, já budu zase nová :D

Nicky

Re: neúčast v Dobronicích = outsider ?

Příspěvek od Nicky » stř srp 21, 2013 4:04 pm

Taky do Dobronic bohužel nejedu jak z časových tak finančních důvodů. Vloni jsem na seznamováku taky nebyla a zpřátelila jsem se řekla bych potom v pohodě. Bude ještě hodně příležitostí jak se seznámit;-) :)

medan
Deltoideus
Kontaktovat uživatele:

Re: neúčast v Dobronicích = outsider ?

Příspěvek od medan » čtv srp 22, 2013 10:25 am

Lola píše:Prosím, může mi někdo odpovědět na moji obavu :lol: Nehodí se mi jet do Dobronic, ale zaplacené je mám, nevěděla jsem totiž předtím jistě, jestli budu moci jet. No nejlepší by zkrátka bylo nejet, je to pro mě komplikace, ale mám možná vtipný strach - že potom nezapadnu do kolektivu ;)
Od některých studentů co znám mi bylo naznačeno, že to tak trochu je v tomto směrů důležité, poznat ty lidi.
Opravdu se toho bojím, že to pak budu mít těžké, zatím co kolem mě už budou lidi spřátelení, já budu zase nová :D
Ahoj, určitě se nemusíš bát;). Nás tam loni z kruhu nebyla ani polovina, takže o nějakém velkém seznamování se vážně nedalo mluvit. Sice to bylo fajn, ale ve výsledku se pak stejně bavíš většinou s někým jiným, než jsi bydlela (bavila se) v Dobronicích. A ti co od nás nebyli, tak rozhodně problém se zapadnutím do kolektivu neměli. :)

Odpovědět