volitelny predmet

Moderátoři: Medicinman, Formol

veriska
Deltoideus

Re: volitelny predmet

Příspěvek od veriska » pon srp 05, 2013 6:33 pm

Jinak u některých volitelných předmětů je už den a čas uveden v tom seznamu volitelných předmětů. Ale bližší informace budou nejspíš na stránkách jednotlivých ústavů, které předměty zajišťují, ale myslím si, že tam stejně budou až před začátkem letního semestru.

pacholek

Příspěvek od pacholek » čtv srp 08, 2013 3:04 pm

To je nádhera. Každopádně díky za odpověď.

pajates

Příspěvek od pajates » úte zář 10, 2013 1:24 pm

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak je to se zapisování VP do indexu. Na sisu je mám zapsané předběžně. Mám si je do indexu zapsat a pak jít a studijní nechat si to potvrdit?

medan
Deltoideus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od medan » úte zář 10, 2013 3:28 pm

pajates píše:Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak je to se zapisování VP do indexu. Na sisu je mám zapsané předběžně. Mám si je do indexu zapsat a pak jít a studijní nechat si to potvrdit?
Přesně tak, ale radši si počkej než začne škola a než bude rozvrh stoprocentní, abys to pak ještě nemusela škrtat ;).

lllll.aaaaa.
Deltoideus

Příspěvek od lllll.aaaaa. » ned zář 15, 2013 12:02 pm

Ahoj, nevíte někdo něco prosím o VP - zdravotnická psychologe a komunikace? Za co je zápočet, kdy tak probíhá, jaké jsou požadavky? Děkuji

veriska
Deltoideus

Příspěvek od veriska » pon zář 16, 2013 3:37 pm

Ahoj, mám zapsaný na zimní semestr volitelný předmět Základy lékařské chemie. Když jsem si ho v srpnu zapisovala, tak tam bylo napsáno, že bude začínat ve čtvrtek od 15:30. Dnes jsem se ale dívala na nový sylabus a je tam uvedeno od 15:00. Problém je v tom, že pokud bych chodila na cizí jazyk, tak budu končit v 15:00 a začátek tak nebudu stíhat. Nezbývá mi tedy než se z volitelného předmětu odhlásit nebo je možnost ještě počkat, jak napíšu začátkem semestru ten rozřazovací test a pak případně volitelný předmět zrušit?

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » úte zář 17, 2013 10:59 am

Já bych nepanikařil, určitě se budeš moct domluvit s asistentem na jazyk, aby tě propustil o pět minut dříve a když dojdeš na VP o pár minutek po oficiálním začátku, možná přijdeš i dříve než přednášející :)

veriska
Deltoideus

Příspěvek od veriska » úte zář 17, 2013 3:29 pm

Děkuji za odpověď, snad to tedy nakonec nějak půjde vyřešit:)

Odpovědět