volitelny predmet

Moderátoři: Medicinman, Formol

lllll.aaaaa.
Deltoideus

Re: volitelny predmet

Příspěvek od lllll.aaaaa. » úte črc 30, 2013 10:32 am

veronika011 píše:
lllll.aaaaa. píše:Ahoj, řeším stejný problém, akorát bych se zeptala - spíš, co byste mi doporučili, jestli je lepší počkat a zvolit si VP až na LS nebo jestli je dobré je mít už od ZS a pokračovat s nimi i v LS?
A nebudeme si volit VP na letní semestr už teď?

Jo to sice jo, ale myslela jsem, jestli nestačí si prostě ten předmět zapsat pouze do LS, když bychom měli mít 58 kreditů, tak 1 předmět třeba v LS stačí, nebo jestli máme mít První pomoc jak v ZS, tak v LS. Řeším hlavně to, že prostě nemám šanci teď v ZS podle předběžnyho rozvrhu stíhat VP, buď jsou přednášky nebo není čas na přesun. A když je nějakej VP co by mě zaujal, tak máme tělocvik, který je povinně. A nevím, jak by se to dalo udělat, nebo zkombinovat. Popř. s 58 kreditama se postupuje do 2. ročníku, když bych si nezvolila žádný, pač to nestíhám, ne?

veronika011
Deltoideus

Příspěvek od veronika011 » úte črc 30, 2013 11:29 am

lllll.aaaaa. píše:
veronika011 píše:
lllll.aaaaa. píše:Ahoj, řeším stejný problém, akorát bych se zeptala - spíš, co byste mi doporučili, jestli je lepší počkat a zvolit si VP až na LS nebo jestli je dobré je mít už od ZS a pokračovat s nimi i v LS?
A nebudeme si volit VP na letní semestr už teď?

Jo to sice jo, ale myslela jsem, jestli nestačí si prostě ten předmět zapsat pouze do LS, když bychom měli mít 58 kreditů, tak 1 předmět třeba v LS stačí, nebo jestli máme mít První pomoc jak v ZS, tak v LS. Řeším hlavně to, že prostě nemám šanci teď v ZS podle předběžnyho rozvrhu stíhat VP, buď jsou přednášky nebo není čas na přesun. A když je nějakej VP co by mě zaujal, tak máme tělocvik, který je povinně. A nevím, jak by se to dalo udělat, nebo zkombinovat. Popř. s 58 kreditama se postupuje do 2. ročníku, když bych si nezvolila žádný, pač to nestíhám, ne?
Jo,tak to já mám úplně stejně..Zatím to vidím tak,že si dám dva na LS..Klinickou anatomii a Dráhy CNS...ale jelikož je to na LS,tak mi to nechce ukázat,kdy se to vyučuje,tím pádem opět nevím,zda se mi to s něčím nekryje..
Na zimní semestr jsem si chtěla dát První pomoc,ale to nestíhám přesun..:-(..takže si asi na zimní nedám nic nebo něco nezajímavého,co mi akorát bude zabírat čas..

Nikola
Deltoideus

Příspěvek od Nikola » úte črc 30, 2013 1:14 pm

Jo,tak to já mám úplně stejně..Zatím to vidím tak,že si dám dva na LS..Klinickou anatomii a Dráhy CNS...ale jelikož je to na LS,tak mi to nechce ukázat,kdy se to vyučuje,tím pádem opět nevím,zda se mi to s něčím nekryje..
Na zimní semestr jsem si chtěla dát První pomoc,ale to nestíhám přesun..:-(..takže si asi na zimní nedám nic nebo něco nezajímavého,co mi akorát bude zabírat čas..[/quote]

Voliteľné predmety na LS sa dajú zapísať už teraz, teda myslím od 1.08 aspoň, tak mi bolo povedané na študijnom. Ja som našla, že Klinická anatómia je v Anatomickom ústave, velká posluchárna. uterý 15:30 a Dráhy CNS presne tak ako KA, pravda ak sa nemýlim ;)

letmedreaming
Deltoideus

Příspěvek od letmedreaming » čtv srp 01, 2013 12:02 pm

Meni se nijak hodne pak ten rozvrh v letnim semestru?Zapsala jsem si CNS a Klinickou anatomii,ale nevim jestli se mi to bude pak kryt.Jestli to jde je potom vubec zrusit,kdyby tomu tak bylo.Se zimnim mi to pasuje.

veriska
Deltoideus

Příspěvek od veriska » čtv srp 01, 2013 4:19 pm

Mám ten samý problém. Také by mě zajímalo, jestli se rozvrh na letní semestr dozvíme už do konce září, kdy je ještě možnost volitelné předměty změnit.

Christie
Deltoideus

Příspěvek od Christie » pát srp 02, 2013 5:39 am

Vy už máte v SISu rozvrh ? Já pokaždé, když kliknu na MŮJ ROZVRH, tak mi to píše, že rozvrh je zatím v působnosti rozvrhové komise. Tak kde ste to našli, prosím ? :)

veriska
Deltoideus

Příspěvek od veriska » pát srp 02, 2013 6:02 am

Když se přihlásíš do SISu, tak si v nastavení musíš změnit semestr na zimní semestr 2013/2014, pak dáš Studenti a tam vybereš svoje číslo kruhu a zobrazí se ti rozvrh. Pořád ale píší, že je zatím předběžný.

lllll.aaaaa.
Deltoideus

Příspěvek od lllll.aaaaa. » pát srp 02, 2013 10:23 am

Nevíte někdo něco o VP - Zdravotnická psychologie a komunikace 1 ? z čeho se dělá zápočet? nějaká aktivní účast? cokoli

pacholek

Příspěvek od pacholek » ned srp 04, 2013 8:41 pm

Docela by mě zajímalo, kdy se dozvíme rozvrh na letní semestr a kdy v tuto dobu probíhají také volitelné předměty. Je to takové frustrující, že člověk ani neví, kde takové informace sehnat.

veriska
Deltoideus

Příspěvek od veriska » pon srp 05, 2013 6:29 pm

Rozvrh na letní semestr bychom se měli dozvědět až v průběhu zimního zkouškového. Ale kdyby nakonec nějaké volitelné předměty nevycházely s rozvrhem, tak by mělo být možné se dodatečně odhlásit. Ale nechápu, proč si volitelné předměty na letní semestr nepřihlašujeme až po tom zimním. Myslím, že by to pro všechny bylo lepší.

Odpovědět