volitelny predmet

Moderátoři: Medicinman, Formol

anna.svatar
Deltoideus

volitelny predmet

Příspěvek od anna.svatar » čtv črc 25, 2013 3:15 pm

Ahoj, muzu se zeptat od kdy si budu moci v sisu zapsat volitelny predmet? prihalseni na sis uz jde

veronika011
Deltoideus

Re: volitelny predmet

Příspěvek od veronika011 » pát črc 26, 2013 8:33 am

Ahoj,kdy bude možnost zapsat si volitelný předmět taky nevím,ale chtěla bych se zeptat,jestli si si už nějaký konkrétní vybrala?Já v tom zatím moc jasno nemám.Tak pro inspiraci ;) .Děkuji za odpověď.

Áďa
Biceps

Příspěvek od Áďa » pát črc 26, 2013 9:48 am

veronika011 píše:Ahoj,kdy bude možnost zapsat si volitelný předmět taky nevím,ale chtěla bych se zeptat,jestli si si už nějaký konkrétní vybrala?Já v tom zatím moc jasno nemám.Tak pro inspiraci ;) .Děkuji za odpověď.
volitelné předměty už zapisovat jdou- já jsem měla v prváku klinickou anatomii (ta se mi hodně líbila) a dráhy cns (který sem úplně moc neporozuměla někdy- to si myslím, že je možná vhodnější až pro starší ročníky)

Christie
Deltoideus

Příspěvek od Christie » pát črc 26, 2013 11:35 am

No, já myslím, že budoucím prvákům ještě volit nejdou :( Nebo nevím, jak na to. Ale jiným ročníkům už by to mělo jít od toho 10.7., kdy nám ještě SIS ani nefungoval :(

veronika011
Deltoideus

Příspěvek od veronika011 » pát črc 26, 2013 11:49 am

A kolik by jste mi doporučili,vy starší,zvolit volitelných předmětů?..děkuji ;)

Nikola
Deltoideus

Příspěvek od Nikola » pát črc 26, 2013 12:02 pm

Christie píše:No, já myslím, že budoucím prvákům ještě volit nejdou :( Nebo nevím, jak na to. Ale jiným ročníkům už by to mělo jít od toho 10.7., kdy nám ještě SIS ani nefungoval :(
Mne prišiel email, že až od 1.08 o 12:00 si budeme môcť zapísať voliteľné predmety ;)

medan
Deltoideus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od medan » pát črc 26, 2013 4:17 pm

veronika011 píše:A kolik by jste mi doporučili,vy starší,zvolit volitelných předmětů?..děkuji ;)
Oblíbená je První pomoc, Klinická anatomie a ty Dráhy CNS. ;) Já měla ty druhé dva jmenované a přišlo mi to do prváku trošku zbytečný. Zas až tolik tomu nebudeš rozumět, ale zase jsou to kredity 'za odsezení' a ty přednášky jsou zajímavý. Na První pomoc si nikdo nestěžoval, spíš naopak. No a pokud plaveš v chemii (nebo ste jí na SŠ neměli moc kvalitní), tak doporučuju Základy lékařské chemie. A nebo pokud jsi sportovně založená, tak Zimní/ Letní výcvikový kurz. ;)

veronika011
Deltoideus

Příspěvek od veronika011 » úte črc 30, 2013 8:17 am

medan píše:
veronika011 píše:A kolik by jste mi doporučili,vy starší,zvolit volitelných předmětů?..děkuji ;)
Oblíbená je První pomoc, Klinická anatomie a ty Dráhy CNS. ;) Já měla ty druhé dva jmenované a přišlo mi to do prváku trošku zbytečný. Zas až tolik tomu nebudeš rozumět, ale zase jsou to kredity 'za odsezení' a ty přednášky jsou zajímavý. Na První pomoc si nikdo nestěžoval, spíš naopak. No a pokud plaveš v chemii (nebo ste jí na SŠ neměli moc kvalitní), tak doporučuju Základy lékařské chemie. A nebo pokud jsi sportovně založená, tak Zimní/ Letní výcvikový kurz. ;)
Asi si dám taky ty dva,jako jsi měla ty..můžu se zeptat,jaké dny a od kolika probíhaly?...Chtěla jsem si dát i první pomoc,ale mám problém s tím,že do 14:00 mám biofyziku a od 14:00 bych měla až v Thomayerově nemocnici tu První pomoc a to se prostě stihnout nedá,i kdybych šla z biofyziky třeba o půl hodiny dřív.
Myslíš,že tyhle dva by mi stačily?...snad se mi opět nebudou s ničím krýt..

lllll.aaaaa.
Deltoideus

Příspěvek od lllll.aaaaa. » úte črc 30, 2013 8:48 am

Ahoj, řeším stejný problém, akorát bych se zeptala - spíš, co byste mi doporučili, jestli je lepší počkat a zvolit si VP až na LS nebo jestli je dobré je mít už od ZS a pokračovat s nimi i v LS?

veronika011
Deltoideus

Příspěvek od veronika011 » úte črc 30, 2013 9:27 am

lllll.aaaaa. píše:Ahoj, řeším stejný problém, akorát bych se zeptala - spíš, co byste mi doporučili, jestli je lepší počkat a zvolit si VP až na LS nebo jestli je dobré je mít už od ZS a pokračovat s nimi i v LS?
A nebudeme si volit VP na letní semestr už teď?

Odpovědět