dotaz

Moderátoři: Medicinman, Formol

Odpovědět
Julie

dotaz

Příspěvek od Julie » pát čer 03, 2011 8:09 pm

Ahoj:)
vim, ze bych mela psat asi do fora pro uchazece, ale chtela bych se zeptat nekoho, kdo uz na 1.lf chodi. Zajimalo by me, jak se vam tam libi...?J Jste spokojeni, nebo treba vite, ze ted byste volili jinak? Omlouvam se, ze s tim otravuju, ale ja uz jsem prijata a zacinam byt trochu zoufala, protoze se ze vsech stran doslicham, jak jsem hloupa, ze jdu zrovna na 1.lf atd. Prosim, povzbudte me nekdo a napiste mi, ze je to tam strasne bozsky!!!:D ne, jen bych jednoduse chtela vedet, jaky to tam u vas je...:)
Dekuju:)

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Re: dotaz

Příspěvek od Medicinman » pát čer 03, 2011 10:25 pm

Takhle - každý bude nadávat na to, co je na jeho fakultě špatné a každý ti bude tvrdit, že jeho fakulta je nejlepší - medicína je všude stejná a pacienti jsou všude lidi. Vyber si sama, co ti vyhovuje.

P.S.: Na 2.LF jsou samí elitisti ;)

elliva
Biceps

Příspěvek od elliva » sob čer 04, 2011 11:46 am

no bozsky to tu asi neni, ale me se tu libi =D ja si davala prihlasku jen sem, protoze jsem proste chtela na 1.lf a to, ze mi vsichni rikali, ze je nejtezsi a ze do druhaku projde polovina lidi me v ty dobe moc nestresovalo...neni to tu tak zly, jak se rika...na anatomii ti nikdo nemuze rict spatny slovo, tam maj vsichni pratelskej pristup a vsechno je proste v pohode, hodnoceni purkynaku nema cenu... za vas to uz bude jiny a treba lepsi ;-) navic kdyz narazis na dobry lidi v kruhu, tak uvidis, ze ani to, ze tady musi clovek kopat sam za sebe a nikdo ti s nicim nepomuze neni uplne pravda...shrnuti: urcite nelituj :-)

foramen.ovale
Biceps

Příspěvek od foramen.ovale » sob čer 04, 2011 4:44 pm

A řekly ti všechny ty strany, ze kterých se doslýcháš, že jsi hloupá že jdeš na 1.LF, proč jsi hloupá? :)

kejmi
Quadriceps

Příspěvek od kejmi » sob čer 04, 2011 4:49 pm

elliva píše:hodnoceni purkynaku nema cenu... za vas to uz bude jiny a treba lepsi ;-) )
to uz se rikalo kdyz sem se na medinu chystala ja pred peti lety :lol:
Hippokratova přísaha - znám, ale nějak mě nezaujala :D

Medicinman
Quadriceps
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medicinman » ned čer 05, 2011 10:37 am

Když se řekne Purkyňák, jednomu se do hlavy vkrádá výraz 'nesmrtelné zlo'.

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » úte čer 07, 2011 10:19 am

No pokuj mam tedy mluvit za sebe, tak ja nemam s Purkynakem zadne spatne zkusenosti. Zkousku jsem dala bez problemu, prvni tyden zkouskoveho, u Jirkovske a na B :D Takze neeejvic happy.
Ale je to na kazdem, jak se k tomu postavi.

Dr.Aspirin
Triceps

Příspěvek od Dr.Aspirin » úte čer 07, 2011 10:43 am

a jak si se k tomu postavila? Ja furt slysim jak je histologie pouze o stesti a ze se to neda ani naucit.. :/

cingulum
Quadriceps

Příspěvek od cingulum » úte čer 07, 2011 6:06 pm

No ja ti ani nevim, bylo to vcera :D . Byla mila a na zadny silenosti se me neptala, celou dobu se na me usmivala. Asi mela dobrou nadalu. Ale celkove, jednak jsem mela fajn otazky (az teda na jednu,to bylo docela na prd), ale ucila jsem se na to asi tak 3 tydny ;) a jednak je taky dulezity si verit. Ja mela strach,ze jdu takhle brzo a vlastne jsem se za tu kratkou dobu ani nestihla zacit stresovat :lol:

Dr.Aspirin
Triceps

Příspěvek od Dr.Aspirin » úte čer 07, 2011 8:08 pm

Takze jak, vyhazuje se na jednicce podle nalady zkousejicich? :-D

Odpovědět