Junquiera

Moderátoři: Medicinman, Formol

maria
Biceps

Re: Junquiera

Příspěvek od maria » úte lis 22, 2011 1:39 pm

Nic ve zlém, ale pokud ti přijde tahle učebnice moc rozsáhlá, nevím jak ti bude připadat třeba taková patola.Na Junqueiru si musí člověk zvyknout no.Já jsem kombinovala jeho, pak Kliku, skripta a praktika.Konrádovou jako jediný zdroj nedoporučuju.Skripta mi přišla dobrá-bylo to tam přesně tak,jak nám to přednášeli.

eda
Deltoideus

Příspěvek od eda » úte lis 22, 2011 2:36 pm

A pakze nic ve zlem, Maria ;). Proto taky neni patola 1. zkouskou v prvaku a uz znas (aspon mas v podvedomi) ancu i histolu. Nic si z toho nedelej, hodne je toho pro vsechny, jen na to nekteri zapomneli. Konradova+praktika je zaklad, ke kteremu jeste postupne neco pridavej z Jung. a prednasek..

Janissinka
Quadriceps

Příspěvek od Janissinka » úte lis 22, 2011 3:11 pm

Kilgore Trout píše:Janissinka: Posli mi Tvoji mailovou adresu, klidne pres zpravu, nejde mi zatim poslat mail pres forum a nemuzu Ti jinak odpovedet. :roll:
stále mi od tebe nic nepřišlo..tak nevím jestli s tim mám počítat, nebo ne..
"Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů."

foramen.ovale
Biceps

Příspěvek od foramen.ovale » úte lis 22, 2011 5:07 pm

ester.skazkova píše:Prosim Vas, nemohl by se tu ozvat nekdo, kdo ma histologii hotovou a ucil se jen z Konradovy a praktik a sem tam neco z prednasky a zkousku udelal? Pripada mi, ze skripta jsou uplne k nicemu- skoro nic tam neni a Junquiera je na me moc obsahly a slozity.
Přečti si to první v Konrádové nebo Klikovi a pak zkus z Junqueiry, třeba ti to bude pak připadat srozumitelnější. Jinak ano, jsou lidi, kterým to vyšlo, ale já bych to teda s Konrádovou samotnou (plus věci z praktik a přednášek) neriskoval.

Odpovědět